מחיר של השכרת ציוד לאירועים

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

בעת תכנון האירוע בפן הכספי יש להביא בחשבון את נושא השכרת ציוד לאירועים מחיר. לכן ההמלצה היא לפנות לחברה וותיקה שעוסקת בתחום השכרת ציוד, בעלת רזומה עשיר ומוניטין רב כמו נויה השכרת ציוד לאירועים. באמצעותם יש אפשרות להשכיר את כל הפריטים הנחוצים לכל סוג של אירוע.

הזמנה מרוכזת של ציוד

הדרך הנוחה ביותר היא להזמין אצל ספק אחד את כל המוצרים הנחוצים וכך הצוות שלו יעביר לשטח או לאולם באופן מרוכז את כל הפריטים שהוזמנו . הצוותים המיומנים יסדרו את כל השולחנות, הכיסאות הדוכנים וכל ציוד נוסף במקום וכך המקום יהיה ערוך ומוכן להגעתם של האורחים החשובים.

בשלב ראשון עוברים על הצ'ק ליסט כדי לסמן אילו פריטים נחוצים לאירוע ספציפי זה, מתבצעת בחירה של הסוג, הצבע, הדגם והכמות. כיוון שנערכים מראש לאספקה, הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים יכינו מראש את כל ההזמנה. איש הבקרה יעבור על כל המלאי שהוכן כדי לוודא שלא שכחו דבר וגם כל הציוד יועבר במועד שנקבע לאולם, לשטח או לחצר הבית.

התמונה להמחשה בלבד

ספק של ציוד לאירועים

כאשר מבצעים הזמנה של פריטים שונים יש חשיבות לנושא השכרת ציוד לאירועים מחיר, העלויות של נויה השכרת ציוד לאירועים הן הוגנות וסבירות ולכן יש הלימה בין הכמות הגדולה של הציוד שיגיע לבין העלות שהיא לא יקרה. הנציגים מיידעים מראש את הלקוחות מהן העלויות לכל פריט ובהתאם לכך הלקוח בוחר פריטים יקרים או זולים, על פי ראות עיניו ועל פי ההתאמה המיטבית לסוג האירוע ולכמות המשתתפים.

מעטפת לכל חתונה

בכל חתונה הרצון הוא שהיא תהיה מושלמת עבור החתן והכלה וגם עבור כל המוזמנים החשובים. לכן הצוותים של השכרת ציוד לאירועים מחיר מציעים למארחים כמה וכמה אופציות של הפריטים שנחוצים לכך כמו לדוגמה השכרת במות כדי שכל הקהל יראה את מהלך החופה, כמו השכרת חופות בעיצובים שונים על פי בחירתו של הזוג הצעיר.

האורחים אוהבים מאד להתמקם ליד דוכני המזון ולנהל מינגלינג בעמידה, או לחלופין בישיבה על כיסאות והשכרת שולחנות בר ליד שולחנות גבוהים. אפשר גם להציב עבורם מערכות ישיבה אלטרנטיביות שכוללות ספות מרופדות, כורסאות נוחות, שולחנות נמוכים כך שיניחו עליהם את הצלחות וגם מחצלות ופופים. כאשר יושבים כולם יחד, צוחקים ונהנים מהמאכלים זהו צעד חשוב להצלחתו של האירוע.

אירועים בטבע

כשמדובר באירועים במקומות מיוחדים כמו בחוף הים, בשמורת טבע, בכרם או בכל מקום אחר, יש צורך בחשיבה של השכרת ציוד לאירועים מחיר הכוללת גם מוצרים מיוחדים כמו לדוגמה מקררים ומקפיאים לאחסון המזון על כל סוגיו.

כמו כן משכירים קרוואן שהוא שירותים, שיש בו כמה תאים ומתאימים את גודל הקרוואן לכמות האורחים שהוזמנו לאירוע. אפשרות נוספת היא השכרת קרוואן שהוא מותאם למקלחות. כך אפשר להתרענן במהלך האירוע ולחזור למסיבה הסוערת.

כשנמצאים בטבע הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים מספקים גנרטור כדי שתהיה אספקת חשמל עבור כל הציוד הכולל לעיתים קרובות גם מצננים ומאווררים לרווחתם של המשתתפים.

אנחנו כאן עבור אספקת ציוד לאירוע הבא שלכם, דברו אתנו ונשמח לסייע לכם בחשיבה משותפת כך שאתם והאורחים שלכם תיהנו מאירוע שהוא ברמה אחרת.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה

להזמנת השירות »

השכרת שולחנות

השכרת שולחנות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת שולחנות במגוון גדלים לאירועים אצל נויה השכרת ציוד לאירועים אפשר לשכור סוגים

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן