מקררים לאירועים בשטח

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

בכל אירוע יש צורך באופציה של השכרת מקררים כדי שאפשר יהיה לאחסן כראוי את כל מוצרי המזון. קיימת חשיבות לבצע השכרת ציוד שהוא איכותי ובטיב מעולה, כדי שאכן המזון יהיה בטמפרטורה שהוא אמור להיות בה לאורך כל האירוע,  בקירור או בהקפאה.

השכרת מקררים לכל אירוע

באירועים קטנים או גדולים יש צורך באופציה של השכרת מקררים הן אם מדובר באירוע באולם ויש צורך בקירור, על פי כמות פריטי המזון והצפי של כמות האורחים והן אם מדובר באירוע שנערך בשטח.

המקררים הטובים והנוחים ביותר לשימוש באירועים הם אלו שיש בהם כמה מדפים ולכן נוח מאד להניח על כל אחד מהם מוצרי מזון אחרים. כמו לדוגמה קופסאות של סלטים, קינוחים, מזון שהוכן מראש ומיועד לחימום כמו עוף, בשר או מוצרי גבינה כמו רביולי ופסטה.

העובד של חברת הקייטרינג מסדר את הפריטים במדפים השונים על פי סדר הוצאתם במהלך האירוע וכך נוח מאד להתנהל על פי לוח הזמנים שתואם מראש.

השכרת מקררים של נויה השכרת ציוד לאירועים, מאפשרת גם אחסון של בקבוקים כמו בקבוקי שתייה קלה, בקבוקים ופחיות של שתייה מוגזת, בירות, בקבוקי יין, בקבוקי אלכוהול כמו וודקה, ג'ין, וויסקי ועוד.

התמונה להמחשה בלבד

מקררים לאירועים בשטח

בשטח יש צורך תמיד באפשרות של השכרת מקררים. כדי להפעיל אותם לפני האירוע וגם במהלכו יש לדאוג מראש להימצאותו של גנרטור תקין ובגודל שמתאים לחיבור מקרר אחד או כמה מקררים על פי הצורך. כשיש חיבור לחשמל אפשר לאחסן את כל המזון במקרר וליהנות מהמזון בדיוק בטמפרטורה הקרה הרצויה.

במהלך האירוע יש תמיד אופציה להוציא את קופסאות המאכלים השונים ובמקומם להניח בקבוקים נוספים של שתייה כדי שיתקררו וכך האורחים ייהנו ממשקאות קרים, דבר שהוא חשוב ביותר בעיקר בימים החמים.

מקפיאים לכל אירוע

באירועים רבים יש צורך בנוסף להשכרת מקררים גם להשכרת מקפיאים. זאת בהתאם לסוגי המטעמים שמתוכננים להגשה לאורחים. אפשר להניח במקררים העמוקים והגדולים שאין בהם מדפים, גלידות ארטיקים, קינוחים הדורשים הקפאה, פירות קפואים לקוקטיילים, שקיות של קוביות קרח עבור השתייה והקוקטיילים, משקאות אלכוהוליים מסוימים ועוד.

הקהל נהנה מאד לקבל קינוחים הכוללים גלידות קפואות, זה מגיע בדיוק ברגע הנכון כאשר החום הוא מהותי וכך מצליחים להוריד את טמפרטורת הגוף לטמפרטורה הנורמטיבית.

חגיגה גדולה בכל מסיבה

כאשר מזמינים בר אקטיבי יש צורך בכמויות גדולות של שתייה קלה, שתייה מוגזת, משקאות אלכוהוליים, בירות, יין, ציוד לקוקטיילים ועוד. לכן בהיערכות זו מוסיפים את השכרת מקררים ומקפיאים כך שיהיה מקום לאחסן את הכמות הנדרשת של השתייה והתוספות.

הנציגים של נויה השכרת ציוד לאירועים דואגים להעביר לאולם או לשטח את כמות המקררים שהוזמנו הם מחברים זאת מבעוד מועד לחשמל באופן ישיר או באמצעות הגנרטורים וכך אפשר ליהנות מחגיגה אמיתית.

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ והכוונה על פי האירוע המיוחד שאתם מתכננים. במחסנים שלנו קיים הרבה מאד ציוד ולכן נוכל להתאים את האספקה לכל מקום ובהתאם לכמות האורחים גם אם מדובר באירועים גדולים מאד. השאירו כאן את הפרטים שלכם ואחד המומחים שלנו ישוחח אתכם כדי לקדם את התהליך לשביעות רצונכם המלאה בעת ההכנות ובאירוע עצמו.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

דף תודה

תודה רבה על פנייתך! נציגנו יחזרו אליך בתוך מס' שעות במידה ופנית בכניסת השבת או החג נחזור אליך למחרת. תודה רבה על ההבנה

להזמנת השירות »

השכרת מקררים

השכרת מקררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקררים עבור אירועים בכל אירוע הן בקיץ והן בחורף יש צורך במקררים כדי לאחסן

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן