ציוד לקוקטיילים

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

קוקטיילים הם משקאות אלכוהוליים מעורבבים על פי ההתאמה ביניהם. לרוב קוקטייל מכיל משקה אלכוהולי מזוקק כמו וויסקי, טקילה, וודקה ועוד. למשקאות אלה מוסיפים משקאות כמו סירופ או ליקר הקיימים בהרבה מאד אפשרויות כמו פירות שונים, קפה ועוד.

כדי לערבל או לשקשק את המשקאות האלו, מציבים בבר המשקאות (קראו עוד על משקאות חורף ) "מיקסרים" אשר מערבלים באמצעותם ירקות ופירות שונים וכך יוצרים שילובים מאד טעימים. את הקוקטיילים נהוג לשתות בסוגים שונים של כוסות ולהשתמש בכלים שהם ייעודיים למטרת הכנת הקוקטיילים. על פי אופיו של האירוע וההזמנה של המארחים מציבים הצוותים של נויה ציוד השכרה לאירועים דוכן עם ברמנים אשר מגישים קוקטיילים לאורחים הבוגרים לפי בחירתם.

התמונה להמחשה בלבד

ציוד לקוקטיילים בשלל גדלים וצבעים

בניגוד למשקאות קלים שאין להם חשיבות באיזה גודל ומהי הצורה של כוס, בקוקטיילים יש חשיבות מרובה לסוג הכוס, לגודלה ולצורתה בעת הגשת קוקטיילים השונים. כאשר מחפשים ציוד להגשת הקוקטיילים במחסנים של נויה ציוד השכרה לאירועים יש מגוון גדול של ציוד לקוקטיילים.

בהתאם לסוגי הקוקטיילים שמתכננים להכין בכל אירוע, יסופק הציוד הנדרש. כדי שהאורחים ייהנו משתיית הקוקטייל יש להגישו בכוסות המיועדות לו, כוסות שקופות עדינות ועתירות נפח בעלות רגלית ארוכה. חובבי שמפנייה ישמחו לשתות בכוסות ארוכות דמויות חליל הנקראת "פלוט", כוס הייבול מיועדת להגשת משקאות אלכוהוליים עם תוספת משקה קל: וודקה על תפוזים, ג'ין וטוניק, רום וקולה. קולינס היא כוס המיועדת להגשת קוקטיילים עם מרכיב מוגז.

כוס סלינג מיועדת להגשת קוקטיילים מסוג סלינג שהיא כוס עם רגלית קצרה ועבה, כוס טיקי היא כוס להגשת קוקטיילים טרופיים ואקזוטיים. כוסות אלה עשויות מקרמיקה עם דמויות של אלים אשר מקורם בתרבות הפולינזית, כוס לואו בול /אולד פאשן כוס מזכוכית שקופה עבה ונמוכה עם עיטורים של חיצים בחלק התחתון של הכוס לשתיית משקאות אלכוהוליים נקיים.

כוס מרטיני היא עם רגלית ארוכה מיועדת להגשת קוקטיילים מסוג מרטיני לסוגיו. כוס ניק & נורה היא כוס גבוהה בעלת רגלית אורכה שהיא בעלת נפח רחב מיועדת להגשת קוקטיילים כל הציוד לקוקטיילים הוא באיכות טובה ומוגש בברים באירועים כשהוא נקי למשעי.

אביזרים עבור הכנת קוקטיילים

השייקר מורכב לשני חלקים: החלק הראשון הוא למזיגה והחלק השני הוא כדי לכסות את החלק הראשון המטרה היא לשקשק את הנוזל בלי שיישפך החוצה. קיימים גם שייקרים המורכבים משלושה חלקים החלק הנוסף הוא המסננת אשר מיועדת לסנן את המשקה הזקוק לסינון. קיימים סוגי מסננים וההבדל העיקרי ביניהם הוא אחוזי הצפיפות של הנקבים במסננת. קיים גם מבחר של כוסות מדידה ( ג'יגר) למדידת המשקאות בגדלים שונים, ובמידות שונות כל קוקטייל והמנה של הנוזל עבורו.

בר המשקאות הוא מעוצב באופן יפהפה, יש בו ציורים של פירות אקזוטיים וטרופיים, כוסות מרהיבות וגם קישוטים יפהפיים כמו מטריות, קשים צבעוניים ותוספות שמניחים על הכוסות על פי טעמם, דובדבן מסוכר, פלחי תפוז, פלחי ליים, עלי נענע, סוכר על שפת הכוס ועוד. הנראות שלו מדרבנת את הקהל להתקרב ולקבל קוקטיילים ייחודיים.

אם חשוב לכם להשקיע בבר משקאות, דברו אתנו ונציע לכם מבחר גדול של כוסות וציוד נלווה כדי שהברמנים היצירתיים יוכלו להגין בקלות קוקטיילים אהובים כמו בלאדי מרי, מוחיטו, קוסמופוליטן, מרגריטה ועוד.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה

להזמנת השירות »

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן