השכרת כסאות

שלל אפשרויות של השכרת כיסאות

בכל אירוע יש כיסאות שמפוזרים במקומות שונים ברחבי האולם או הגינה. כל הכיסאות שאנחנו מספקים הם באיכות גבוהה.

בחירה של כיסאות לאירוע

בעת בחירת כיסאות יש כמה אלמנטים חשובים ביותר:

  • כיסאות יציבים.
  • מותאמים למשקל הגוף של האורחים.
  • בעלי נראות יפה.
  • מותאמים להרמוניה העיצובית של המתחם.

בעת השכרת כיסאות, כל המוצרים שאנחנו מספקים הם בטיב מעולה ונרכשו מיצרנים מובילים אשר מבצעים עבודה מצוינת, תוך בקרת איכות תמידית וזאת כדי להעניק לאורחים חוויה שכוללת ישיבה על כיסאות נוחים ללא תחושה שהם עלולים ליפול.

כיסאות ברחבת הכניסה לאירוע

ליד דוכני במזון בכניסה לאירוע אנו מציבים כיסאות במיקומים שונים כדי שיהיה נוח למשתתפים לשבת במיקומים שונים, לאכול את המטעמים שבחרו וגם לשוחח עם קרובי משפחה ועם חברים שפגשו. יש כיסאות בגובה רגיל ויש גם כיסאות בר גבוהים אשר מוצבים ליד השולחנות הגבוהים. האורחים בוחרים אם לעמוד סביב השולחן, או לשבת על כיסאות הבר הגבוהים וליהנות מהמאכלים שבחרו.

כיסאות במערכות ישיבה אלטרנטיביות

באירועים רבים אנו מציבים מערכות ישיבה אלטרנטיביות שכוללות כמה וכמה סוגים של ספות, ספסלים וכורסאות, בעלי רגליים מעץ או מתכת, בדים איכותיים רחיצים או לחלופין בדי רטן נעימים ואווריריים.

בין הפופים ושולחנות הקפה, אפשר להציב עוד כמה כיסאות כדי ליצור מקומות ישיבה נוספים לקהל לנוחות מיטבית שלהם.

כיסאות עבור הארוחה

בארוחה המרכזית קיימת חשיבות רבה לעובדה שהאורחים ישבו בנוחות מרבית. לכן מציבים כיסאות סביב השולחנות העגולים והמרובעים בכמות שנקבעה. המטרה היא שלא יהיה צפוף מדי ויהיה מרווח בין האורחים. מעבר לכך יוצרים גם מרווח בין השולחנות כדי ליצור מעבר קל של המשתתפים שמעוניינים לקום מהכיסא, לגשת לרחבת הריקודים או לכל מקום אחר ולחזור אחר כך למקומם.

הנראות של הכיסאות

כשמדובר על גן אירועים שהוא חלק מהאולם, מתאימים את נראות הכיסאות לעיצובו של האולם. כך אנו מבצעים השכרת כיסאות בגווני לבן, שמנת, כיסאות בצבע שחור או כל גוון אחר להתאמה נפלאה.

יש כיסאות שהם עשויים מפלסטיק ואחרים שעשויים מעץ ועליהם ריפוד עבה ואיכותי שכולל בד דוחה כתמים. באופן טבעי הריפוד של הכיסאות מתלכלך פה ושם ממזון ולכן חשוב לרפד את הכיסאות בבדים איכותיים שאפשר לנקות ולכבס אותם וכך הם יהיו מוכנים לאירוע הבא.

אספקה של כיסאות לאירועים

השכרת כיסאות לאירועים מתבצעת על פי כמות המוזמנים המקסימלית. אף על פי כן אנחנו דואגים שכמות הכיסאות באירוע תהיה מעט גבוהה יותר וזאת למקרה שיבואו אורחים נוספים.

את כל הכמות של הכיסאות מעמיסים על עגלה נגררת והרכב שלנו מעביר את כל הכיסאות מהמחסן שלנו למקום האירוע. הצוותים שלנו מגיעים למקום מבעוד מועד והם מסדרים את כל הכיסאות במקום. סביב השולחנות, ברחבת הכניסה, ליד מערכות הישיבה ובכל מקום אחר.

אנחנו לשירותכם בכל מה שקשור להשכרת כיסאות לאירועים. השאירו את הפרטים שלכם ונציג של נויה השכרת ציוד לאירועים יסייע לכם בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת שולחנות

השכרת שולחנות הקודם הבא השכרת שולחנות במגוון גדלים לאירועים אצל נויה השכרת ציוד לאירועים אפשר לשכור סוגים שונים של שולחנות אשר כל אחד מהם

להזמנת השירות »

השכרת במות

השכרת במות הקודם הבא השכרת במות בכמה גדלים ולכל מטרה אנו מספקים לאירועים, סוגים שונים של במות מבחינת גודל צורה ומטרה. ההתאמה היא לכל

להזמנת השירות »

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר הים תיכוני החם ששורר בישראל ברוב ימות

להזמנת השירות »