השכרת כלים לאירועים קטנים

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

כל מי שמארגן אירוע, מעוניין שהוא יהיה מוצלח ולכן חשוב לתאם זאת עם מומחים בתחום זה שמארגנים כמעט בכל יום אירועים במקומות אחרים, כמו נויה השכרת ציוד לאירועים. יש להם המון ניסיון וגם רעיונות יצירתיים שעשויים להקל מאד בהיערכות לקראת האירוע ובמסיבה עצמה.

עריכת ברית מילה

ברית מילה הוא אירוע שמגיעים אליו בדרך כלל מעט מוזמנים, כשעורכים זאת בבית או בחצר ההערכה היא שיגיעו לכל היותר בין 100-50 אנשים. לכן זה מצריך השכרת כלים לאירועים קטנים בכמות הנדרשת. על פי המיקום אם האירוע יתקיים בתוך הבית או לחלופין בחצר, בוחרים את הציוד המתאים ביותר.

יש צורך בהשכרה של ריהוט כמו שולחנות וכיסאות כדי שהאורחים יוכלו לשבת בניחותא וליהנות הן מהמפגש עם בני המשפחה המורחבת ועם החברים והן מהמאכלים שיוגשו במהלך החגיגה. תמיד כדאי להזמין שולחן אחד וכמה כיסאות יותר, כיוון שלא אחת ברגע האחרון נזכרים המארחים להזמין אנשים נוספים שהם שכחו להזמין אותם בעת ההיערכות לאירוע. לכן אם יש ריהוט נוסף זו תוספת חשובה.

הצוות הלוגיסטי של נויה השכרת ציוד לאירועים מגיע כמה שעות לפני האירוע, מציב את כל הריהוט לישיבה של האורחים. כמו כן את השולחנות הארוכים שישמשו כמזנון ועליו יונחו כל המגשים עם המטעמים שהוכנו מראש.

התמונה להמחשה בלבד

ציוד לאירוע קטן

השכרת כלים לאירועים קטנים כוללת כמה וכמה אופציות של פריטים אשר נחוצים והמארחים לא חשבו על כך לאור חוסר הידע שלהם. כך כדאי לדאוג שיהיו במקום תנורי פטריה אם מדובר בימים קרים וכך כל השטח יהיה חמים יותר והמשתתפים ייהנו מהעובדה שרמת הטמפרטורה עולה באופן משמעותי.

כמו כן יש לקבוע מראש עם חברת הקייטרינג אם להציב במקום דוכני מזון כדי שהאורחים יאכלו מנות קטנות של מטעמים כשהם יגיעו למסיבה וכך הם ייהנו הן מהמינגלינג והן ממנות הביס שמותאמות למאכלים בכניסה לבית או לחצר.

השכרת סכו"ם לאירועים

בהתאם לסוג הקייטרינג שנבחר לאירוע הספציפי, בוחרים את השכרת כלים לאירועים קטנים שכולל מערכות סכו"ם שמותאמות מראש לאירוע חלבי או לחלופין לאירוע בשרי שכולל גם סכינים חדים יותר. בנוסף לכך יספקו נציגי החברה כלי אוכל על פי בחירת המארחים מתוך ההיצע הגדול של הסטים הצבעוניים או הלבנים שקיימים במחסני החברה.

השכרת ציוד לקייטרינג

מרגע שהחלטתם לעשות אירוע אתם חייבים לדאוג להשכרת ציוד לקייטרינג כמו כן יסופקו מפות ומפיות בגוונים שבחרו המארגנים, המבחר כולל מפות ומפיות בכל צבע רצוי ויוצרים התאמה מקסימלית על פי הטעם העיצובי האהוב על בני הבית. בנוסף לכך יועברו למקום גם מגשים יפהפיים עגולים או מלבניים שיונחו על המזנון ובהם יונחו סוגים שונים של פריטים.

האורחים ייהנו לראות את המוצרים הצבעוניים שנראים טעימים ביותר ובהתאם לאופציות המועדפות עליהם, הם יבחרו מאכלים כאלו ואחרים וגם יגיעו שוב ושוב למזנון, כדי למלא את הצלחת באופציות נוספות שנראות להם טעימות במיוחד.

אנחנו לשירותכם בכל אירוע, דברו אתנו ונשמח לסייע.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת כיסאות

השכרת כסאות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שלל אפשרויות של השכרת כיסאות בכל אירוע יש כיסאות שמפוזרים במקומות שונים ברחבי

להזמנת השירות »

השכרת תאורה

השכרת תאורה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת תאורה מרובת אפקטים לאירועים תאורה והאפקטים שלה הם מרכיב חשוב ביותר בכל

להזמנת השירות »

השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת גנרטורים לכל אירוע ובכל מקום באירועים רבים ובעיקר באלו שנערכים בטבע יש צורך בהשכרה

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן