השכרת ציוד לאירועים בנתניה

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

נתניה היא עיר מאד מיוחדת השוכנת לחוף הים התיכון. אם אתם בוחרים לערוך אירוע בנתניה באולמות או בגני האירועים המרהיבים בעיר, זו הזדמנות פז עבור האורחים ליהנות מיופייה של עיר זו. הם יוקסמו מהישיבה סביב השולחנות מול הנוף הפנורמי של גלי הים.

ציוד הנחוץ להפעלת אירוע באולם

כדי לדעת איזה ציוד נחוץ לכם לאירוע, כדאי לשוחח עם אנשי המקצוע של נויה השכרת ציוד לאירועים לאור הניסיון רב השנים שלהם בתחום זה. הם יסייעו לכם בחשיבה על מלוא הציוד הנדרש בהתאם לכמות האורחים ולגילם וכן בהתאם למטרת האירוע שאתם מתכננים.

החברה תספק לכם את הציוד הדרוש להצלחתו של האירוע שלכם. במחסנים הגדולים של החברה יש היצע נרחב של שולחנות בכמה גדלים ובכמה צורות כמו שולחנות מרובעים או עגולים. כמו כן מבחר גדול של כיסאות מעוצבים המתאימים לישיבה ממושכת סביב השולחנות.

דוכני מזון בכניסה לגן האירועים

בכניסה לגן האירועים או לאולם יוצבו דוכני מזון בתאום עם חברת הקייטרינג אשר זקוקה לדוכן מזון עבור כל סוג של מאכל. כמות הדוכנים תהיה פרופורציונית לכמות האורחים כדי שיהיה מרחב פתוח והמקום לא יהיה צפוף. לצידם יוצבו שולחנות גבוהים וכיסאות תואמים והקהל ייהנה להימצא סביב השולחנות בעמידה או בישיבה וליהנות מהמטעמים.

אחת האפשרויות הרצויות במסגרת השכרת ציוד לאירועים בנתניה, היא ריהוט אלטרנטיבי שיוצב גם הוא מול הנוף וכך המוזמנים ייהנו לשבת על ספות וכורסאות נוחות ופופים צבעוניים.

אירוע בטבע סמוך לנתניה

לאירוע בטבע באזור נתניה נחוץ ציוד רב ומיוחד. כאשר מבצעים הזמנה מרוכזת של השכרת ציוד לאירועים בנתניה, הרשימה כוללת את הפריטים שהם ייעודיים לטבע. ביום האירוע אנשי הצוות הלוגיסטי מעבירים את כל הציוד שעליו סוכם לשטח תוך הקפדה שכל הפריטים יהיו על המשאית וכך לא יחסר דבר.

אפשר לארגן ישיבה אלטרנטיבית כגון: ספות נמוכות ושולחנות מותאמים להם לישיבה נוחה בחוץ, ניתן לפרוס מחצלות יפות ונוחות וכן פופים בגדלים שונים עבור הילדים. אם מדובר שנערך בצהרים מתקינים בשטח שמשיות להצללה או הצללות מקצה לקצה באמצעות ציליות, אשר אינן מאפשרות חדירה של קרני UV וכך הן יוצרות הגנה לאורחים מהשמש החמה בחוץ.

לשטח מספקת חברת נויה השכרת ציוד לאירועים גם גנרטורים כדי להפעיל מכשירי חשמל שונים כמו מקררים, מקפיאים ומערכת הגברה. לאירועים המתקיימים בחוץ חייבים לספק שירותים ניידים, יש כמה גדלים של קרוואנים למטרה זו ובהתאם לכמות האורחים מנווטים לשטח את הדגם המתאים. מדובר בתאי שירותים שהם נקיים ויש בהם את כל הציוד הנלווה. מעבר לכך בימים החמים אפשר לספק במסגרת השכרת ציוד לאירועים בנתניה גם קרוואן של מקלחות אשר יסייעו לאורחים להתרענן מהחום השורר בחוץ. המקלחונים יצוידו בכל הציוד הנדרש לנוחותם המקסימלית של האורחים.

אם אתם מעוניינים לתאם מועד לאירוע, נשמח לסייע לכם בתכנון המורכב. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת חופות

השכרת חופות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת חופות מרהיבות ומסוגננות האופציות להשכרת חופות הן רבות ומתוך כל ההיצע שלנו,

להזמנת השירות »

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן