השכרת ציוד לאירועים בים

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

ישראלים רבים מתאמים מועד לעריכת אירועים בחוף הים, כדי ליהנות מהאווירה הנעימה והייחודית השוררת בו ובמיוחד אם מדובר בשעות אחר הצהרים כאשר יש בריזה נהדרת ומשבי הרוח רק מוסיפים לתחושה הנפלאה.

התארגנות לקראת אירוע מיוחד

לצורך כך יש לתאם עם הנציגים של נויה השכרת ציוד לאירועים את הפריטים שיש להעביר לקראת שעת האירוע. בחשיבה משותפת מתאמים מראש את הכמויות של הציוד וזאת בהתאם לצפי האורחים ואם מדובר באנשים מבוגרים, ילדים או שילוב של שתי האופציות. אפשר להעביר לשטח שולחנות עגולים או מרובעים וכיסאות תואמים שיהיו יציבים גם בשטח הפתוח.

בנוסף לכך כדאי להזמין מערכות ריהוט אלטרנטיביות שכוללות ספות נוחות, השכרת פופים ומחצלות צבעוניות שהם האופציות המועדפות על הצעירים באירוע מסוג זה. השכרת ציוד לאירועים בים כוללת גם את כל כלי האוכל בהתאם לתפריט שנקבע על ידי הצוות הקולינרי. כך מספקים כלי אוכל וסכו"ם חלביים או בשריים, מתוך ההיצע הגדול של הכלים החלקים שקיימים בכמה גוונים שנים, או לחלופין כלי אוכל בעלי הדפסים או ציורים המוסיפים יופי רב לעיצוב של האירוע כולו.

התמונה להמחשה בלבד

ציוד יוצא דופן לים

כיוון שמדובר במקום חריג, יש צורך בחשיבה מעמיקה על ציוד אשר לא תמיד יש בו צורך באירועים אחרים. לכן המומחים בתחום זה מציעים למארחים כמה סוגים של ציוד שיהפכו את האירוע להרבה יותר מוצלח ולכן כל המשתתפים ייהנו מהמוצרים שיעניקו להם את מלוא המעטפת.

לעובדים המיומנים של נויה השכרת ציוד לאירועים יש ניסיון רב בכל מה שקשור לאירועים במיקומים שונים בטבע כמו ביערות, בשמורות טבע, ליד הכנרת ועוד. זו הסיבה שהם נערכים כראוי ומכינים מראש את הציוד שהוזמן לכל אחד מהאירועים. איש הלוגיסטיקה של החברה בודק את כל הציוד שהוכן כדי לוודא שכל הפריטים נמצאים בארגזים ואין פספוס של מוצר כלשהו, כיוון שדבר זה יכול לשבש את כל האירוע.

שמשיות לחוף הים

כדי ליצור הצללה כדאי לכלול גם השכרת שמשיות אשר יחסמו ולו במעט את קרני השמש החמות עד שקיעת השמש. בנוסף לכך כדאי לבצע השכרת ציוד לאירועים בים שכוללת גם מאווררים ומצננים. המכשור הזה יוריד באופן משמעותי את רמת הטמפרטורה וגם יגרום להימצאותם של משבי רוח מרעננים ולכן הפעילות של כולם יחד תקל מאד על המשתתפים.

בדרך זו מעניקים לקהל חוויה נעימה ואפשרית, ללא הציוד הזה שמותאם לימי הקיץ החמים קיימת סבירות גבוהה שחלק מהמוזמנים היו נשארים בחוף הים רק פרק זמן קצר ולא לאורכו של כל האירוע.

בנוסף לכך יש לדאוג להזמנת מקררים כדי להניח בהם את כל המזון כדי שלא יתקלקל, כמו קינוחים וסלטים ומקפיאים עבור השתייה, קוביות הקרח והארטיקים שהוזמנו עבור כל האורחים. בדרך זו אין ספק שכולם ייהנו.

אם יש לכם אירוע בקרוב, אנחנו לשירותכם בחשיבה משותפת ובאספקה של הציוד הנדרש. השאירו את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »

השכרת במות

השכרת במות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת במות בכמה גדלים ולכל מטרה אנו מספקים לאירועים, סוגים שונים של במות

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן