חופות במבוק לכל חתונה

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

הקטע המרגש ביותר בכל חתונה הוא השלב שבו בני הזוג הופכים לבעל ולאישה. במסגרת ההכנות לאירוע בני הזוג מקדישים מחשבה רבה לנושא החופה, נראותה והיכן היא תמוקם. יש לכך אופציות רבות וכל זוג מחליט איזו חופה הוא ישכיר וזאת על פי טעמו האישי.

חופות לכל חתונה

ההיצע של נויה השכרת ציוד לאירועים כולל הרבה מאד סוגים של חופות מרהיבות מכמה אופציות של בדים אשר יוצרים חופות מסורתיות או לחלופין חופות מרהיבות מבדים נוצצים ומוזהבים. הבסיס של חופות במבוק הוא ארבעה עצים מאסיביים שאוחזים חברים או בני משפחה ומעליהם נמצא הבד המרהיב.

הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים דואגים מראש לאספקה של ארבעה סנדות חזקות ויציבות כדי שהם יהיו איתנים לאורך כל הטקס אם מקבעים אותם בשטח. הנראות של חופות בקבוק היא תמיד מרגשת וכל מי שמגיע לשטח שבו אמורה להתקיים החופה מתלהב מהנראות היפהפייה של המתחם שהוקם עבור החופה.

על חופות בקבוק אפשר לשלב בדים לבנים או צבעוניים אשר תפוסים בעמודים או מתנפנפים ברוח. יש עליהם די מקום גם לחיבור של זרי פרחים צבעוניים בשלל גוונים. אפשר למקם אותם בחלק העליון של החופה או בצדדים. גם גודלם של הזרים נקבע על ידי בני הזוג והוא גדול ומרשים או לחלופין צנוע וקטן יותר. כל זוג בוחר אילו פרחים יהיו בחופה, כמו ליליות ושושן צחור ואופציות רבות נוספות של פרחים מגוונים ומהממים או לחלופין ההעדפה היא על פרחים כפריים שיוצרים נראות אחרת כמו המון חמניות, גרברות צבעוניות ועוד.

התמונה להמחשה בלבד

ציוד לכל אירוע

מעבר לנושא השכרת חופות במבוק, הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים דואגים להעביר לשטח פריטים רבים נוספים שיש בהם צורך לאורכו של כל האירוע המרגש. כך הם מספקים דוכני מזון מעוצבים שמיועדים להנחת מגשי מזון עם שלל המטעמים שהוזמנו, שולחנות גבוהים קטנים וכיסאות בר מרשימים שיוצבו בסמוך לדוכנים לנוחותם של האורחים.

כמו כן שולחנות וכיסאות עבור הארוחה המרכזית. אפשר להציב ברחבי השטח שולחנות קטנים, שולחנות גדולים או לחבר כמה שולחנות יחד ליצירת שולחנות אבירים. זוהי אופציה שאהובה מאד על משפחות גדולות או על קבוצות גדולות של חברים שמעוניינים לשבת זה לצד זה.

אירועים בקיץ בטבע

אם מדובר באירוע קיץ, יש צורך בהשכרה של אבזור ייעודי כמו מצננים ומאווררים גדולים שיפעלו באמצעות גנרטורים לאספקת החשמל. כמו כן שמשיות רחבות כדי ליצור הצללה מיטבית למוזמנים. במקרים רבים כשמדובר באירוע בשטח מקצים מרחב מסוים עבור רחבת הריקודים ומציבים שם תאורה מרהיבה וצבעונית וגם מערכת הגברה איכותית, כי המוסיקה הטובה עושה את כל ההבדל ואז כל האורחים אינם עוזבים את רחבת הריקודים.

בנוסף לכך מספקים למקום האירוע מקררים ומקפיאים לאחסון הציוד וגם מציבים בשטח קרוואן של שירותים ובו כמה תאים מרווחים ונוחים לשימושם של האורחים וגם קרוואן מקלחת שבו אפשר להתקלח ולאחר מכן לחזור לחתונה או לכל אירוע אחר שמתקיים בטבע.

אם אתם רוצים לתכנן אירוע בראש שקט, פנו לצוות המקצועי והמנוסה של נויה השכרת ציוד לאירועים שילווה אתכם לאורך כל הדרך ויעניק לכם את מלוא המעטפת, כדי שיהיה באירוע שלכם את כל הציוד האיכותי הנדרש ובכמות מספקת עבור כל המוזמנים.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »

השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת גנרטורים לכל אירוע ובכל מקום באירועים רבים ובעיקר באלו שנערכים בטבע יש צורך בהשכרה

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן