חופות במבוק מרהיבות

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

התמונה להמחשה בלבד

ביהדות המונח חופה וקידושין מציין את הדרך לקשירת קשר של נישואים, קריאת ברכות על ידי הרב שתיית יין מהכוס, ענידת הטבעת וקידוש הכלה על ידי החתן. יש זוגות הבוחרים שגם הכלה תענוד טבעת על אצבעו של החתן וכל הטקס הזה מתבצע מתחת חופה המורכבת מארבעה מוטות מעליהן פרוכת ואת החופה מקשטים בדים שונים המקנים לחופה יופי מיוחד.

חופות במבוק יפהפיות

אם אתם מתחתנים ומעתידים להקים בית בישראל והחלטתם להתחתן בחיק הטבע במקום מיוחד אשר ישאיר לכם ולאורחים חוויה מיוחדת מאירוע החתונה שתכננתם, עליכם לדאוג פרט לציוד של שלחנות וכיסאות גם לחופה עבור טקס הקידושין.

יש חופה ניידת אשר אפשר לשאת אותה לכל מקום. באירוע כזה לא מתפשרים כיוון שיש חופות במבוק מסורתיות ויש חופות להשכרה עומדות. זוגות המתכננים להתחתן בטבע במקום פתוח, כמו לדוגמה על חוף הים או ביער יפה ומיוחד, בפארק ייחודי או בחצר ביתם, שוכרים חופות במבוק מרהיבות עבור טקס הקידושין המרגש. חברת נויה-השכרת ציוד לאירועים תדאג לכם לחופה אשר תענה בדיוק לצורך שלכם.

סוגי חופות במבוק

יש סוגים שונים של חופות במבוק, חופות בעלות עיצוב בהתאמה אישית, החופה מורכבת ממוטות במבוק עבים בגדלים שונים של 220 ס"מ או 250 ס"מ. חופה זו כוללת פרוכת, תקרה ובדים שונים המקשטים אותה. אפשר להחליט איזה סוג בד אתם מעוניינים וגם לכתוב על הבד שבחרתם את ראשי התיבות שלכם, ניתן גם לקשט את הבמבוק בפרחים לפי טעמכם האישי ובגוונים האהובים עליכם. מוטות הבמבוק עומדים על סטנדים וכוללים גם משקולות התורמות ליציבות של החופה לאורכו של כל הטקס המרגש.

מוטיבים יהודיים בחופות

חופה מסורתית וקסומה מעוצבת בבד לבן על ארבעה מטות במבוק עבים שביל חופה בד לבן עד 6 מטר את המוטות מחזיקים אותה ארבעה אנשים. יש חופה שעומדת לבד והיא מורכבת מ שמונה מוטות במבוק ועליה הפרוכת תקרה ובד מקשט את עמודי הפרוכת.

אפשר לשכור חופת במבוק מדהימה מעוצבת בבדים לבנים ופרחי משי, שביל חופה עד 6 מטר, או חופה זו הכוללת שמונה מוטות במבוק עם פרוכת מרכזית ובד נשפך מהצדדים. אתם רק צריכים לבחור והנציגים של חברת נויה – השכרת ציוד לאירועים באמצעות הצוות המיומן והמקצועי יביא את החופה עד מקום האירוע וירכיב אותה לשביעות רצונכם.

יש שתי אופציות של חופה להשכרה בשני גדלים, חופה גדולה וחופה קטנה יותר של 2*2 גודל החופה תלוי בגודל ומיקום האירוע ניתן להשכיר רק את המסגרת של החופה שהם מוטות הבמבוק ולהרכיב עליהם בדים שאתם מעוניינים להרכיב, החופה הסטנדרטית מגיעה עם בדים לבנים.

יש אפשרות לעצב על הבדים גם פרחים או כוכבים או לרקום על הבד קישוטים וכן לקשט את המוטות בפרחים בעצמכם. החופה להשכרה היא קלה להתקנה גם אם אתם לא מיומנים בכך, אתם יכולים להרכיב את החופה במו ידיכם ולעצב אותה לפי הטעם שלכם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »

השכרת מחסומים

השכרת מחסומים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מחסומים שימושיים עבור אירועים באירועים רבים אנו מספקים מחסומים כדי לתחום את המרחב כולו

להזמנת השירות »

השכרת כיסאות

השכרת כסאות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שלל אפשרויות של השכרת כיסאות בכל אירוע יש כיסאות שמפוזרים במקומות שונים ברחבי

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן