השכרת צ'ילרים

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

התמונה להמחשה בלבד

בימי הקיץ החמים בישראל, המארחים חושבים על האורחים היקרים ולכן הם שוכרים צ'ילרים שיצננו את כל השטח.

מהו צ'ילר וכיצד הוא פועל?

צ'ילר הוא מכשיר נייד ידידותי המסוגל לקרר במהירות את החדר. הוא עושה זאת על ידי שאיבת האוויר החם שבחוץ ושחרורו דרך צינור מתכת המחובר לקרח או למים. הצ'ילרים ידועים גם כמקררי אידוי היות שהם פועלים על ידי שאיבת אוויר חם מבחוץ הנספג על רפידות לחות המכילות מים. החלק החיצוני של הרפידות רטוב בלחות מה שהופך אותם לקרים. האוויר הקר הזה מופץ בכל מקום על ידי מאוורר או משאבה, לפני שהוא משתחרר לאוויר.

השכרת צ'ילרים לאירועים גדולים המתקיימים באולמות

אירועים רבים מתקיימים במקומות סגורים שאין בהם מזגן או שהוא התקלקל. לאור האקלים הים תיכוני ומזג האוויר החם בישראל לעיתים גם בעונת החורף יש חשיבות גבוהה למיזוג בעת האירוע. לנויה – השכרת ציוד לאירועים יש מגוון צ'ילרים שונים היכולים להיטיב את הטמפרטורה במקום האירוע.

השכרת צ'ילרים מוסיפה רבות להצלחתו של כל אירוע. כאשר מציבים צ'ילר בכניסה לאירוע, האורחים שמגיעים מבחוץ ירגישו מיד את ההבדל בין הטמפרטורה שהגיעו ממנה בחוץ לבין הטמפרטורה הקרירה ליד הצ'ילרים ומסביבם.

אם מדובר אירוע גדול, כגון: חתונה/ בר מצווה/ ברית כמות גדולה של אורחים גורמת למקום האירוע להיות חם יותר ומהר יותר ומזיעים מאוד, הצ'ילרים יפזרו עליהם ומסביבם רוח קרירה וינעימו להם את השהייה בטמפרטורה קרירה יותר על גופם.

השכרת ציוד לבת מצווה כגון, צ'ילרים המתקיים באולם גדול ישפר מאד את רמת הטמפרטורה, אם יונחו מסביב לרחבת האירוע. הם יקררו מעט את האזור וינעימו את האווירה כאשר האורחים ירקדו לצלילי המוזיקה המתנגנת באירוע.

יתרונות בהשכרת צ'ילרים

אחד היתרונות של השכרת צ'ילרים לאירועים הוא שלא חייבים לרכוש אותו, היות שזקוקים לו רק למשך האירוע ומשלמים רק עבור פרק הזמן שמשתמשים בהם. בנוסף אפשר לשאת אותם ממקום אחד למשנהו בקלות. על פי גודלו של המקום מחליטים כמה יחידות של צ'ילרים נחוצים למקום. אירוע המתקיים באולם קטן דורש צ'ילר אחד וכדי לקרר אירועים המתקיימים באולמות אירועים גדולים יותר, הצורך הוא ליותר מצ'ילר אחד.

יש לקוחות המשכירים צ'ילר רק לעונת הקיץ החמה, כיוון שצ'ילר בשונה ממזגן מקרר ולא מייבש את האוויר במרחב. הצ'ילרים מקררים כל מבנה באמצעות מים קרים המועברים דרך צינורות ומשאבות לאזורים שונים בחדרים. המים שבתוך הצ'ילר מקוררים באמצעות צינורות בעלי גז קר שאינו נפגש עם המים והם סופחים אליהם את החום. הצ'ילרים גם חסכוניים בחשמל . אפשר לשכור מהמחסנים של נויה – השכרת ציוד לאירועים צ'ילרים איכותיים במהירות או השכרת מצננים איכותיים.

אם יש לכם אירוע בקרוב, נשמח לייעץ לכם בנושא השכרת ציוד עבור אירוע שיהיה מושלם !

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב

להזמנת השירות »

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן