השכרת ציוד לאירועים במרכז

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

התמונה להמחשה בלבד

כל מי שמעוניין לתכנן אירוע לכל מטרה ובכל מקום, רוצה שיהיה זה אירוע מוצלח שכל האורחים ייהנו בו. לכן יש להקפיד ולהזמין את כל הציוד שיהיה את כל המעטפת הנחוצה לאירוע ייחודי מתחילתו ועד סופו.

חברה להשכרת ציוד אירועים במרכז

שיטת העבודה שלנו היא להיפגש עם הלקוח או לשוחח אתו טלפונית, כדי לקבל מידע מקיף על האירוע. בהתאם לכך אנו מגישים הצעת מחיר שכוללת את כל הפריטים שאנחנו נספק ביום המסיבה, כדי להעניק למארחים ולאורחים את מלוא השירות ברמה גבוהה.

כל הציוד שלנו הוא בטיב מעולה ונרכש רק לאחר שאנו בודקים כמה וכמה אפשרויות וזאת כדי שבכל חגיגה יהיה ציוד איכותי בלבד.

אופציות של ציוד להשכרה במרכז

לכל אירוע יש אופי משלו, כמות של אורחים וכל צורך אחר. במחסנים שלנו אשר מיועדים לנושא השכרת ציוד לאירועים במרכז, יש את מלוא המוצרים ואנו מציעים ללקוח את הפריטים הנחוצים לו כמו כיסאות ושולחנות, מפות ומפיות בגוונים יפהפיים ובנראות מעוצבת.

כמו כן סטים של כלי אוכל איכותיים בדגמים מרהיבים או לחלופין בצבע לבן. סכו"ם בטקסטורות מעניינות עבור ארוחות בשריות, או סכו"ם לארוחות חלביות. מגשים, קערות בשלל גדלים, כוסות בגדלים שונים עבור שתייה קלה ועבור סוגים שונים של אלכוהול וקוקטיילים. מקפיאים לאחסון גלידות, קרטיבים וארטיקים, מקררים לאחסון בקבוקי שתייה, שישיות של בירה ואלכוהול.

לוגיסטיקה לכל אירוע במרכז

הצוותים שלנו עובדים גם אם אתם צריכים השכרת ציוד לאירועים במרכז ומגיעים לכל מקום נדרש. התכנון והליקוט הוא מדויק כדי שכל הציוד יועבר בזמן ללקוחות. עובדי המחסן מכינים את כל ההזמנות באופן מאורגן ומסודר, הם מקפידים להכין את כל פרטי ההזמנה. בסיום שלב זה, אדם אחר מבצע בקרה ומוודא שכל ההזמנה הוכנה בכמויות הנדרשות. מעלים את כל המוצרים למשאית ומגיעים בשעה מוקדמת למקום האירוע.

הצוותים פורקים את כל התכולה ומסדרים את כל הציוד, כל דבר במקומו. מהר מאד מציבים את השולחנות ואת הכיסאות. כל כלי האוכל מונחים במקומם, כך גם דוכני המזון והשכרת פינת הישיבה אלטרנטיבית שכוללת פופים צבעוניים, מחצלות ייחודיות, ספות נמוכות ושולחנות מותאמים.

מחברים את המקררים למקור חשמל שהוכן מראש, מניחים בתוכם את כל בקבוקי השתייה שנקנו מראש, בקבוקי היין, השמפניה, הוודקה, בירות ועוד. בדרך זו תוך כמה שעות כל הבקבוקים יהיו קרים ויוגשו צוננים לאורחים.

שקט נפשי למארחים

המארחים מתייעצים אתנו לגבי סוגי הריהוט, כלי האוכל, החופות, אמצעי החימום, הקירור ועוד. לאור הניסיון רב השנים שלנו, יש לנו פתרונות יעילים לסיטואציות שונות ולכן ללקוחות נוח מאד לבצע השכרת ציוד לאירועים במרכז מאתנו באופן מרוכז. הם רגועים, סומכים עלינו ויודעים שכל הציוד יגיע במועד.

זו הסיבה שיש לנו לקוחות עסקיים רבים שמזמינים מאתנו ציוד בכל פעם שהם מארגנים כנסים, אירועים עסקיים ומפגשים עם אורחים מחו"ל שמתקיימים במקומות שונים באזור המרכז.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה

להזמנת השירות »

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן