אופציות של השכרת ציוד לאירועים באשדוד

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

התמונה להמחשה בלבד

המומחים של נויה השכרת ציוד לאירועים מתאמים את נושא השכרת ציוד לאירועים באשדוד, בהתאם לצורך של כל לקוח.

שיטת העבודה בנושא השכרת ציוד באשדוד

שיטת העבודה היא להעמיס על המשאית את הכמות הנדרשת של הציוד ואף מעט מעבר לכך אם יגיעו אורחים לא צפויים. אך לא יהיה מצב שבו כמות הציוד תהיה מועטה מכמות האורחים שצפויים להגיע. ההיערכות המוקפדת של אנשי הלוגיסטיקה של נויה השכרת ציוד לאירועים מתבצעת בשני שלבים. השלב הראשון הוא הכנת הרשימות עם המארחים, על פי תכנון האירוע והשלב השני הוא הכנת כל הציוד במחסנים על פי הצ'ק ליסט ובקרה שלו כדי שלא יוצר מצב שמשהו נשכח.

הכנת רשימת ציוד להשכרה באשדוד

השכרת ציוד לאירועים באשדוד כוללת פריטים רבים מתוך ההיצע הגדול הקיים במחסנים. כך בוחרים את השולחנות ואת הכיסאות מתוך המבחר הגדול הקיים במחסנים. כמו כן את המפות ואת המפיות בשילוב האהוב על המארחים, לבן ושחור, לבן ואדום, תכלת וכחול או כל שילוב מקסים אחר. העיצוב המושקע באירוע יוביל לכך שהאורחים ייהנו להסתכל על השולחנות המעוצבים והדבר יוסיף רבות לשביעות הרצון שלהם.

כמו כן הצוותים יכינו את הכמות הנדרשת של הצלחות בגדלים השונים, הסוגים של הכוסות בכמות המתאימה, ספלים לתה ולקפה וגם סכו"ם בכמות הנדרשת אם מדובר באירוע חלבי או בשרי. אם מדובר באירוע לאנשים מבוגרים כמו יום הולדת עגול, חתונה וכו' יהיו גם כוסות לשמפניה וכוסות המותאמים לקוקטיילים צבעוניים.

הובלה של הציוד למקום האירוע

כל הציוד מגיע בשעה שנקבעה מראש, אל מקום האירוע. הצוותים מתקינים את הפריטים במקום שהוקצה לכך כדי שהכול יהיה מוכן זמן רב לפני תחילת האירוע. כמו כן יוצבו במקום במידת הצורך שירותים ניידים שיש בהם כמה תאי שירותים ואם מדובר באירוע אשר מתקיים בעונה החמה יושכר גם מקלחת ניידת. כך האורחים וגם המארחים יוכלו ליהנות מהאופציה של השכרת ציוד לאירועים באשדוד, שכולל גם אפשרות להתרענן מעת לעת.

בהתאם לעונה העובדים של נויה השכרת ציוד לאירועים יובילו למקום זה שמשיות, מצננים ומאווררים בקיץ ופטריות חימום בחורף.

ציוד נוסף עבור האירוע

בהתאם לאופיו של האירוע, מעמיסים על המשאית ציוד נוסף של נויה השכרת ציוד לאירועים כמו במה, חופה, כספת, מחסומים כדי לתחום את המקום, מקרר לאחסון של השתייה, הפירות והקינוחים וגם מקפיא לאחסנת הגלידות והארטיקים המגוונים.

גם מערכות של ישיבה אלטרנטיבית הם חלק מהאפשרויות של השכרת ציוד לאירועים באשדוד. אורחים רבים ובעיקר הצעירים מעדיפים לשבת על מחצלות, ספה או כורסאות יפהפיות שמאפשרים להם לרבוץ להנאתם המלאה, במיוחד אם הם בשטח, בחוף הים או במקומות אחרים בטבע.

התכנון המדוקדק נותן את אותותיו ולכן הצוותים של השכרת ציוד לאירועים באשדוד מקפידים לבדוק היטב את ההזמנה, כך שכל הציוד מגיע במועד שנקבע כדי שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם לאורחים וגם למארחים.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת כיסאות

השכרת כסאות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שלל אפשרויות של השכרת כיסאות בכל אירוע יש כיסאות שמפוזרים במקומות שונים ברחבי

להזמנת השירות »

השכרת מקפיאים

השכרת מקפיאים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקפיאים בגדלים שונים לאירועים השכרת מקפיאים הם צורך חיוני באירועים רבים שמתקיימים

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן