השכרת ישיבה אלטרנטיבית

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת מערכות ישיבה אלטרנטיבית לנוחות מרבית

אחת האופציות המעניינות באירועים היא להציב בחצר או בגן מערכות ישיבה אלטרנטיביות שהקהל מאד אוהב לשבת עליהן.

סוגים של מערכות ישיבה אלטרנטיביות

מערכות ישיבה אלטרנטיביות של נויה השכרת ציוד לאירועים כוללות כורסאות נפרדות וספסלים אשר בנויים מחומרים שונים כמו עץ, ראטן, ברזל או אלומיניום. המזרנים הם בסגנון פוטון, נוחים מאד ועטופים בבדים ייחודיים ואיכותיים המותאמים לעובדה שהם ממוקמים באירועים. כמו כן מחצלות רחבות שעליהן מונחים שולחנות קפה נמוכים, פופים בשלל גדלים וצבעים שמפוזרים ברחבה.

בנוסף לכך יש שולחנות בר גבוהים עגולים או מרובעים, שסביבם ממוקמים כיסאות בר גבוהים. נוח מאד לשבת עליהם או לעמוד סביב השולחנות הקטנים, לשוחח, לאכול ולשתות.

המיקומים שמתאימים למערכות ישיבה אלטרנטיבית

זוגות רבים מעוניינים להתחתן במקומות יוצאי דופן ולכן הם מתאמים את החתונה בחוף הים, ביער, בחצר של הבית, בפארק ובמקומות נוספים בטבע.

אלו הם המקומות המתאימים ביותר עבור השכרת ישיבה אלטרנטיביות של נויה השכרת ציוד לאירועים שמתמזגות מצוין במרחב הגדול. הציבור אוהב את הרביצה על הפופים שהם כל כך נוחים או את הספות והכורסאות שמעניקות תחושה של רוגע ושל שלווה לכל מי שיושב עליהן.

האורחים נהנים להניח על שולחן הקפה את המטעמים שאספו בדוכני המזון ואת כוסות השתייה וכך הם נהנים משיחת מינגלינג נעימה וקולחת עם קרובי משפחה וחברים שפגשו באירוע היפהפה.

הצללה באירועים

רוב האירועים נערכים בשעות הערב אך יש גם אירועי צהרים ולכן כשהשמש יוקדת, אי אפשר לשבת בגינה או בטבע. הפתרון לכך הוא הקמת בד הצללה מקצה לקצה אשר מיוצר מבד מיוחד אשר אינו מאפשר לקרני השמש החזקות לחדור פנימה. בדרך זו כל האורחים נהנים ממקום ישיבה נוח ללא שמש יוקדת.

הקמת אוהלים מוצלים

אופציה מעניינת נוספת היא כאשר עובדי נויה השכרת ציוד לאירועים מקימים אוהל גדול, או כמה אוהלים שיוצרים צל משמעותי. בתוך האוהלים הם מציבים את הציוד כמו מחצלות ענקיות, שלל פופים, מערכות ישיבה אלטרנטיביות שכוללות ספות, כורסאות שמפוזרות בכמה פינות, פופים בשלל צבעים ועוד. כך האורחים יושבים על המחצלות, על הפופים או על הספסלים ונהנים משעה של רוגע ושל שלווה.

זוהי התפאורה המתאימה ביותר לאירועים שנערכים במקומות שונים בטבע כמו בקרחת של יער גדול, בפארק רחב ידיים, באחד מחופי הים או בכל מקום אחר בטבע. הקהל מאד אוהב אירועים מסוג זה שהם רשמיים פחות ומאפשרים הרבה יותר פתיחות ונעימות מול האורחים הנוספים שפוגשים במסיבה.

משם לרחבת הריקודים הדרך היא קצרה מאד וזו המשכיות של הישיבה באוהל או על פופים. מי שהולך לרקוד מפנה את המקום למוזמנים אחרים שנהנים גם הם משעה של נחת שאחר כך קשה מאד לקום מהספות שנהנים כל כך להתרווח עליהם לאורך פרק זמן מסוים.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת מקררים

השכרת מקררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקררים עבור אירועים בכל אירוע הן בקיץ והן בחורף יש צורך במקררים כדי לאחסן

להזמנת השירות »

השכרת מקפיאים

השכרת מקפיאים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקפיאים בגדלים שונים לאירועים השכרת מקפיאים הם צורך חיוני באירועים רבים שמתקיימים

להזמנת השירות »

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן