מה כולל ציוד ההגברה?

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

ציוד הגברה מיועד לאירועים כדי להשמיע מוזיקה לקהל האורחים וכן להכריז על בואם של המארחים או האורחים החשובים כמו הכרזת כניסתו של חתן בר המצווה, הכרזת כניסתם של החתן והכלה וכו'(קראו עוד על שולחנות משחק לבר מצווה).

 

איכותו של ציוד הגברה והשכרה הוא מרכיב חשוב ביותר במכלול ההיערכות לקראת כל אירוע וזאת כדי שכל המוזמנים ישמעו היטב את הקולות השונים. ציוד מערכת הגברה מיוד גם לאירועים עסקיים שבהם המנכ"ל או אחד מאנשי המקצוע האחרים בחברה מכינים נאום במהלכו של כנס מקצועי המתקיים עבור אנשי ההייטק או כל תחום עיסוק אחר.

 

ציוד הגברה להשכרה מיועד גם לאירועים המתקיימים בבתי הספר, בעיקר במסיבות הסיום בסוף השנה של כיתות יב, במסיבות הסיום של החטיבה ובמסיבות הסיום של כיתות בית הספר היסודי. ציוד הגברה להשכרה גם נחוץ לאירועים קטנים המתקיימים בחצר הגדולה ליד הבית ואליהם מוזמנים לא מעט אנשים.

 

התמונה להמחשה בלבד

מה כולל ציוד ההגברה?

ציוד ההגברה כולל רמקולים על עמודים או רמקולים המונחים על הרצפה. כמות הרמקולים מותאמת לצורך ולגודלו של השטח. אם הוא מתקיים בחצר, באולם גדול ורחב ממדים  ובעיקר תוך התחשבות בכמות המוזמנים ואם מדובר על אירוע במקום פתוח בטבע.

 

במחסנים של נויה ציוד השכרה לאירועים קיימים רמקולים להשכרה בעוצמות של 360 וואט ובעוצמות 800 וואט. למערכת ההגברה זו נלווים כמות של מיקרופונים רגילים, פאסיביים או אקטיביים. רמקול אקטיבי ידוע כרמקול מוגבר והוא משלב בתוכו מגבר פנימי ולכן הוא לא זקוק להוספה של מגבר חיצוני. הוא נחשב לאיכותי מבחינת הסאונד, הוא נייד ואין צורך לסחוב ציוד נילווה כמו פרוססורים ומגברים.

 

חסרונו הוא בכך שהוא עלול להתחמם  אם האירוע מתקיים בטבע בימים חמים, גם אם הוא ממוקם במקום מוצל. יש בו גם רמקול פאסיבי אשר פועל ללא מגבר ותוספי אלקטרוניקה. יתרונו הוא שקל להפעיל אותו בתנאי שמש ובמקום מוצל, חסרונו הוא בזה שאינו נוח לניוד ממקום למקום. כדי להפעילו קיים צורך למגבר הפאסיבי בחיבורים נוספים לעומת מגבר אקטיבי. השכרת הגברה כוללת כמות מיקרופונים אלחוטיים על פי הצורך וכמות הדוברים בכל אחד מהאירועים השונים.

 

מאד חשוב שתהיה התאמה מיטבית וחיבורים נכונים של מערכת ההגברה לאירוע, צוות נויה השכרת ציוד לאירועים מכוון ומתאים את ציוד ההגברה עבור האירוע כדי שיתאים לסוג האירוע כמו כנס עסקי, לערב קריוקי, למסיבת ריקודים בטבע, חתונה, יום הולדת ועוד מגוון אירועים. המגמה היא שתהיה  ההתאמה מושלמת והמוסיקה תהיה ברמה הנכונה של הדציבלים, נעימה לאוזן השומע ולא צורמת מדי וגבוהה מדי להאזנה.

 

כיצד בוחרים נכון ציוד הגברה להשכרה

ציוד הגברה להשכרה חייב להיות מעולה. מוזיקה המתנגנת ונשמעת באיכות טובה גורמת להצלחת האירוע ולשביעות רצון של המשתתפים באירוע זה. אם הוא מתקיים באולם גדול, בטבע או בחצר הגדולה. כאשר מערכת ציוד הגברה להשכרה היא בטיב מעולה והמוזמנים לאירוע ישמעו היטב את המוזיקה המתנגנת ברקע, או כשהם ירקדו ברחבת הריקודים וייהנו לרקוד לצליליה.

 

לקראת האירוע, חשוב מאד להתייעץ עם צוות המומחים המקצועיים של חברת נויה השכרת ציוד לאירועים, כדי שיתאימו לכם ציוד הגברה נכון לאירוע. מדובר בהכוונה מקצועית שהיא חשובה ביותר כיוון שלמוזיקה יש חלק מהותי בהצלחתו של כל אירוע.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מחסומים

השכרת מחסומים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מחסומים שימושיים עבור אירועים באירועים רבים אנו מספקים מחסומים כדי לתחום את המרחב כולו

להזמנת השירות »

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן