שמשיות להשכרה

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה

בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד בריכת השחייה. כדי ליצור הצללה חייבים להציב בכל השטח שמשיות כדי ליצור הצללה עבור המשתתפים, כיוון שללא הצללה אי אפשר יהיה להישאר זמן רב בשמש היוקדת.

הזמנה של שמשיות לאירועים

שמשיות להשכרה עשויות מאלומיניום וגם כיסוי של בד איכותי שאינו מאפשר לקרני השמש החזקות לחדור פנימה. הן קיימות בכמה גדלים, אך הגודל האופטימלי והנוח ביותר הוא שמשיה בקוטר של שלוש מטר. כדי שהשמשיות שממוקמות בחצר או בגינה לא יעופו ברוח הן עומדות על עמוד שבסיסו הוא מברזל ומשקלו כעשרים קילוגרם. כאשר מדובר בשמשיות שמוצבות בסמוך לבריכת השחייה או לחוף הים אפשר למלא את בסיס השמשיות במים שמשקלם הוא מהותי וכך השמשיות עומדות במקומן ללא תזוזה.

גזיבו לאירועים

אופציה נוספת שאנחנו מספקים היא גזיבו לאירועים. מדובר בשמשיה רחבה הרבה יותר בעלת בסיס איתן. היא מכסה שטחים הרבה יותר גדולים ולכן נוח מאד להציב אותה באירועים מעל דוכני המזון בכניסה למתחם, מעל עמדת הדי ג'יי, כדי להגן על מערכות ההגברה או מעל פינות ישיבה כמו מערכות ישיבה אלטרנטיביות שבהן יושבים האורחים.

שינוע של שמשיות

קל מאד לשנע שמשיות להשכרה ממקום למקום. על פי הזמנתו של הלקוח אנו מעלים את כל הכמות הנדרשת של השמשיות על העגלה הנגררת ומעבירים זאת למקום האירוע, הרבה לפני הגעתם של האורחים. העובדים פותחים את כל השמשיות בנקודות המתאימות ביותר כדי ליצור הצללה מקסימלית וגם יופי לכל המרחב.

תכנון האירוע בימים החמים

כל תכנון נכון של אירוע בימי הקיץ חייב לכלול בראש ובראשונה את נושא ההצללה, בהתאם לסוג האירוע ולכמות המשתתפים בוחנים את כל האפשרויות ומקבלים החלטה על סוגי שמשיות להשכרה שהן המתאימות ביותר, הכמות הנחוצה ואם לספק גם כמה גזיבו.

יש חשיבות גבוהה ליצור צל מקסימלי על דוכני המזון ולכן מציבים מעליהם שמשית זו לצד זו או גזיבו מעל לכל דוכן וזאת כדי שהמזון לא יתקלקל עקב החום הכבד.

אופציה נוספת היא ליצור הצללה על כל המרחב באמצעות כיסוי משמעותי מבד ייחודי שעוצר קרני UV וכך ליצור הגנה מקסימלית לכל האורחים.

שמשיות באיכות גבוהה

כל השמשיות שאנו מספקים הם בטיב מעולה ובאיכות גבוהה. אנו דואגים לרכוש רק שמשיות שיוצרו תוך הקפדה על מרכיבים איכותיים ועל בקרת איכות בתום הייצור, כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית של הצללה עבור המשתתפים בכל אירוע.

נראות של האירוע

כאשר מפזרים על פני כל שטחו של האירוע ביער, בחוף הים, בסמוך לבריכת השחייה, בחצר של הבית או בכל מקום אחר שלל שמשיות לבנות, הדבר מוסיף יופי רב לנראות של כל מתחם האירוע. רוב האורחים בוחרים מקום ישיבה או מקום עמידה שהוא מתחת לשמשיה או לגזיבו כדי לא לסבול מהחום הכבד.  

לקראת האירוע דברו אתנו וצוות נויה השכרת ציוד לאירועים ישמח לסייע לכם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן