שירות מעולה של השכרת ישיבה אלטרנטיבית

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם! כגון: השכרת ישיבה אלטרנטיבית בעלויות נוחות.

ישיבה אלטרנטיבית - התמונה להמחשה בלבד

לארגן אירוע זאת משימה לא פשוטה ומצריכה חשיבה על הרבה מאוד פרטים. כולם רוצים שהאירוע שלהם יהיה מיוחד במינו והאורחים יזכרו אותו לאורך זמן, אפשר לעשות זאת אם ישולבו באירוע אלמנטים לא שגרתיים שאהובים מאד על הקהל.

אירועים מכל הסוגים

אנשים אוהבים לחגוג ולשמוח וכל סיבה הופכת לחגיגה גדולה. החל במסיבות לידה, בריתות, ימי הולדת, חגיגות מצווה, חתונות, אירועי חברה, ערבי צוות, אירועים עסקיים – מה לא. אנשים אוהבים לשמוח עם חברים, עם אנשים אהובים, לאכול, לשתות, לרקוד וליהנות. גדי לארגן אירוע מוצלח כדאי להיעזר  בשירותי הפקה של חברות מקצועיות שיש להן ניסיון רב בתחום זה. לארגן לבד אירוע עלול להיות כרוך בהרבה מאוד כאב ראש, אבל אם יהיה סיוע של אנשי מקצוע וכל ההזמנות יתרכזו  ממקום אחד, תרגישו סיפוק גדול בסוף האירוע.

איך מארגנים אירוע ישיבה אלטרנטיבית

הכי חשוב לתאם את נושא הפקת האירוע עם חברה שמתמקצעת בכך. הם יודעים באופן מדויק כיצד להתארגן לכל אירוע והם מבצעים זאת באופן מוקפד על פי רשימות מדויקות שהם מכינים מבעוד מועד, כדי לא לשכוח דבר.

הם יקבלו מהמארחים את רשימת המוזמנים ומכאן והלאה הם ידאגו לכל מה שקשור לריהוט, סידורי הישיבה, מזון, שתייה, אלכוהול , שילוט, שירותים חיצוניים וכל פרט נוסף שיש בו צורך. בביעור המוחות עם חברת ההפקה יוצעו ללקוחות כמה וכמה אופציות של שירותי קייטרינג והם יבחרו מתוכם את האופציה המתאימה ביותר לאורחים שלהם.

איך עושים אירוע מיוחד?

כדי שהאירוע יהיה מיוחד כדאי להשאיר רושם על האורחים ואת זה אפשר לעשות בעזרת פרטים שיבלטו, שיהיו לא שגרתיים בנוף האירועים. אחת הדוגמאות היא אזור ישיבה אלטרנטיבית. בעוד אירועים שגרתיים מתנהלים סביב שולחנות אוכל של שמונה, או עשרה אנשים, בדרך זו אפשר להוסיף פינות ישיבה אחרות.

מה זה ישיבה אלטרנטיבית?

ישנן מספר אפשרויות להשכרת ישיבה אלטרנטיבית ולא שגרתית כמו ספסלי זולה נמוכים שעליהם כריות צבעוניות. אפשר לארגן כמה פינות ספסלים כאלה ולהוסיף להם שולחנות קטנים. אפשרות נוספת היא פופים וכריות ענקיות וצבעוניות שיפוזרו על הדשא או במתחם האירוע והאורחים יוכלו לשקוע בהן למנוחה והתרגעות. את צבעי הכריות תוכלו לבחור לפי צבעי האירוע או לבחור צבעים מנוגדים כדי שיוסיפו צבעוניות.

אם יש ילדים באירוע או שאתם רוצים להקנות לו ממד אתני ואותנטי אפשר להשתמש במחצלות שעליהן יוכלו האורחים לשבת או לשכב בין הכריות. תוכלו לבחור האם כל האירוע מתנהל בצורת ישיבה אלטרנטיבית או שאתם משלבים פינות מיוחדות כתוספת לצורת הישיבה הסטנדרטית המקובלת והאורחים יוכלו לבחור ולעבור ממקום למקום.

איך יוצאים מזה?

אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה מתאים לכם מומחי החברה שמתמחה בהשכרת ישיבה אלטרנטיבית ופתרונות נוספים ישמחו לתת לכם ייעוץ בכל עת. אנשי המקצוע יעזרו לכם לבחור את ריהוט הישיבה האלטרנטיבית המתאים לכם, ינחו אתכם כמה אתם צריכים וימליצו על פתרונות נוספים להקלת ארגון האירוע.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מקררים

השכרת מקררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקררים עבור אירועים בכל אירוע הן בקיץ והן בחורף יש צורך במקררים כדי לאחסן

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן