טאבון להשכרה

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

טאבון הוא סוג של תנור אפייה העשוי מתערובת של חרסית הוא מעוצב למעלה בצורת כיפה או חרוט מבנה זה מקנה לטאבון חוזק ועמידות. כדי לפזר את העשן קוטמים את הכיפה של הטאבון.

 

טאבונים חדשניים לשימוש באירועים

בשנים האחרונות ולאור הביקוש הרב מייצרים טאבון מתקדם שהוא עשוי מאבן וממתכת. כאשר מציבים טאבון באירועים השונים ואופים לעיני האורחים את המאפים ומגישים להם אותם חמים וטריים עם ריח נפלא באוויר אשר מופץ מהטאבון ומהמאפים בתוכו, זה משדרג מאד את האירוע ואפשר לראות תמיד תורים של אנשים לידי דוכן המזון של הטאבון שממתינים לתורם כדי לבחור מאפה חם.

 

לאור זאת המארחים בוחרים להוסיף דוכן טאבון באירועים השונים. הטאבונים יוצרים אטרקציה עבור האורחים שנהנים מהיצירתיות של השפים שמכינים בכל פעם מטעמים ייחודיים לאור התוספת המעניינות על גבי המאפים.

התמונה להמחשה בלבד

סוגי טאבון להשכרה

בעבר היה צורך להקצות מקום גדול לטאבון בחצר ותהליך בניית הטאבון נמשך זמן רב. אך בשנים האחרונות מייצרים המפעלים טאבונים ניידים אשר קל להניע אותם ממקום למקום וגם קל לתפעל אותם ולכן זו האופציה המועדפת באירועים.

 

קיימים טאבונים ביתיים אשר מופעלים רק על בעירת גז ויש אחרים הפועלים בשילוב של גז ועץ. בטאבון המקצועי קיימת אבן השמוט שהיא מיוחדת לאפייה ייחודית ומטרתה היא לספוג את החום ולהעצימו. במקביל לכך תפקידה של אבן זו היא ליבש את התנור מלחות ובדרך זו לגרום למאפים להיות קריספיים מבחוץ ונימוחים מבפנים. אבן השמוט קיימת ברוב הטאבונים המקצועיים ולכן אפשר להכין באמצעותם גם מגוון של מאכלים בשריים, מאפים, דגים ותבשילי קדרה.

 

הצלחת האירוע לאור השימוש בטאבון

לחברת נויה השכרת ציוד לאירועים יש מגוון אופציות של טאבון להשכרה, יש כאלו המופעלים באמצעות גז, עץ, או פחם. חומרי הבעירה מנתבים את עוצמת הלהבה בטאבון להשכרה וכך החום הוא בטמפרטורה גבוהה עד 500 מעלות. יש אפשרות לכוון את החום בתוך הטאבון לאפייה במנעד טמפרטורות שונות ובטכניקות שונות המותאמות לכל אחד מסוגי המאפים השונים כמו פיצות, פוקאצ'ות בתוספות שונות ועוד.

 

קיים גם טאבון להשכרה שהוא רב תכליתי מקצועי אשר אפשר להפעילו בקלות הטאבון פועל באמצעות אש ומיועד לשימוש בחוץ היות שהוא נייד ניתן לצלות באמצעותו מאכלים שונים וכן לעשן בו בשרים שונים.

 

או לחלופין טאבון מסתובב שהוא איכותי ביותר, קל לתפעול נוח לשימוש וגם חסכוני. המכשיר ניתן לשליטה במהירות הסיבוב והטמפרטורה בעזרת מנגנון מיוחד. ייחודו של טאבון זה הוא שניתן לתפעל אותו בעזרת גז ובעירת עצים. רצפת הטאבון היא אבן שמוט שאינה יצוקה מבטון ודבר הגורם לשמירת החום בתוך הטאבון לאורך זמן רב.

 

סוגי מבערים בכל טאבון

קיימות שיטות שונות לבעירה בטאבון, מבער גז או מבער עץ. מבער גז נחשב למבער חדיש שניתן באמצעותו להגיע לטמפרטורות אפייה מדויקות ובזמן הקצר ובצורה נוחה לשימוש ולכן יש לו עדיפות אצל המארחים.

 

אם אתם מעוניינים בטאבון להשכרה השאירו כאן את הפרטים שלכם ואחד המומחים של נויה השכרת ציוד לאירועים ישמח לשוחח אתך ולהסביר לכם על כל אחת מהאפשרויות להשכרת טאבון. בדרך זו יהיה לכם קל יותר לקבל החלטה על הדגם שהוא האולטימטיבי לאירוע שלכם.

 

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת הגברה

השכרת הגברה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת הגברה לאירועים מוצלחים במיוחד המוסיקה היא מסמר הערב בכל אירוע. כאשר מדובר

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן