חופה מסורתית

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

הרצון של כל זוג הוא לתכנן את החתונה היפה ביותר, להנאתם ולהנאתו של הקהל ולכן הם מקדישים זמן רב לקבלת החלטות בכל נושא שקשור לחתונה.

חופה מסורתית עבור הרגעים המרגשים ביותר

אין ספק שגולת הכותרת של כל חתונה היא רגעי החופה המרגשים שבו בני הזוג הופכים להיות זוג נשוי. לצורך כך הם בוחרים חופה מסורתית מתוך המבחר הגדול של נויה השכרת ציוד לאירועים. המגמה היא ליצור את ההתאמה המיטבית הן למקום שבו נערכת החופה כמו בשטח חיצוני בגן האירועים, בשטח או לחלופין חופה מדהימה בתוך האולם, בעיקר בימים חורפיים.

הבחירה מתבצעת על פי הטעם האישי של החתן והכלה והסגנון שאהוב עליהם. זוגות רבים מעדיפים את החופה היהודית המסורתית בעלת ארבעת המוטות המאסיביים והבדים הייחודיים שיש עליהם מוטיבים יהודיים שרקומים בגוונים שונים והם מעניקים יופי ייחודי לחופות הללו.

חופה מסורתית קיימת בכמה גוונים וכל זוג בוחר את האופציה שנראית לו המתאימה ביותר. מעבר לכך החתן והכלה בוחרים מראש את ארבעת החברים הקרובים, או בני משפחה אהובים שהם יאחזו את המוטות לאורך כל טקס החופה.

חופות מודרניות לחתונות

מי שמתלבט יכול לבחור גם את אחת החופות המודרניות הקיימות במחסנים של נויה השכרת ציוד לאירועים. יש חופות שכוללות בדים נוצצים כמו לדוגמה בצבע נחושת / זהב מרהיב ביופיו. אין אחד שיראה את החופה ולא יתפעם מיופייה היוצא דופן.

אופציה נוספת היא טולים מבדי שיפון אשר ממוקמים על כל ארבעת המוטות המקובעים בשטח. אפשר לחבר טולים לבנים או לחלופין בגוונים בהירים אחרים כמו שמנת, אפרסק וגוונים אחרים. התוצאה היא מאד מרהיבה, הבדים מתנפנפים ברוח ומתמזגים באופן נפלא עם הנראות הכללית של גן האירועים.

תוספות לחופות

הן אם מדובר באופציה של חופה מסורתית או חופה מודרנית, הטרנד העכשווי הוא לקשט בפרחים את החופות ובעיקר את המודרניות. בני זוג רבים נעזרים במעצב פרחים אשר מציע להם כמה וכמה אפשרויות של זרי פרחים. השוני הוא בגודלם של זרי הפרחים, בכמות הפרחים הנחוצים, סוג הפרחים ובכמות הזרים. יש זוגות שמעוניינים בזר פרחים גדול אחד בקדמת החופה, אחרים מעוניינים גם בזרים שיחוברו למוטות.

קיים מגוון גדול של פרחים וכל זוג בוחר את הגוונים ואת הזנים שאהובים עליו, אשר מוצמדים על חופה מסורתית או מודרנית.

הקמה של החופה בשטח

הן אם מדובר בגן אירועים או בשטח יש לקבע באופן מושלם את החופה כדי שהיא לא תיפול במהלך החתונה. זו הסיבה שהצוותים המיומנים של נויה השכרת ציוד לאירועים מגיעים למקום בשעה מוקדמת, מבצעים את כל ההכנות ומחברים את החופה על כל המשתמע מכך. לאחר ההתקנה, הם מבצעים הליך של בקרה כדי לוודא שהכול יציב ומותאם לצרכי החתונה. בתום האירוע הצוות מפרק את המוטות ומעביר את החופה למחסני החברה.

מוצרים נלווים לחתונה

במסגרת היערכות לקראת החתונה, יש לשכור כמה פריטים נוספים שהם חשובים מאד לכל אירוע וזאת על פי הצורך הספציפי בכל חתונה. כמו לדוגמה כספת כדי לאפשר לאורחים לשלשל פנימה את המעטפות עם הכספים. כמו כן במות הקיימות בגדלים שונים ומותאמות להציב מעליהן את החופות וכך כל אחד מהמוזמנים ייהנה לראות את החופה ללא הפרעות.

כמו כן יש צורך בכמות גדולה של כיסאות יציבים ויפהפיים שיוצבו על הדשא כדי שהמשתתפים יוכלו לשבת בניחותא וליהנות מהטקס המרגש מתחילתו ועד סופו.

אם אתם מתחתנים בקרוב, אתם מוזמנים לשוחח אתנו כדי לשכור את אחת החופות שנראות לכן המתאימות ביותר ואת הציוד המשלים.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת שולחנות

השכרת שולחנות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת שולחנות במגוון גדלים לאירועים אצל נויה השכרת ציוד לאירועים אפשר לשכור סוגים

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן