השכרת שולחנות

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת שולחנות במגוון גדלים לאירועים

אצל נויה השכרת ציוד לאירועים אפשר לשכור סוגים שונים של שולחנות אשר כל אחד מהם מתאים למטרה אחרת. בהתאם לסוג האירוע ולצרכים הספציפיים, אנו מתאימים את השולחנות הרצויים.

אופציות של אירועים

לקראת כל אירוע אנו משוחחים עם המארחים כדי להבין במה מדובר, איזה סוג אירוע, מה יתקיים בו, כמה מוזמנים אמורים להגיע ואם יהיו בעיקר אנשים מבוגרים, או בעיקר ילדים ובני נוער. בהתאם לכך אנו מכינים את הרשימה של הציוד, כדי שביום האירוע הכול יגיע לשטח מבעוד מועד.

שולחנות לאירועים

אם התכנון הוא ליצור דוכני מזון בכניסה לאירוע, אנו מספקים שולחנות מרובעים, ארוכים או עגולים אשר יוצבו בכמה פינות בהתאם לגודלו של השטח ולמבנה הגיאומטרי שלו. כמות השכרת שולחנות וגודלם ייקבעו על פי כמות האורחים. המגמה היא להציב אותם סביב כל הרחבה המרכזית וכך נוח מאד לקהל לגשת לדוכן זה או אחר, לטעום ולהמשיך לדוכן הבא.

באירועים רבים הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים מספקים מערכות ישיבה אלטרנטיביות אשר כוללות מושבים נוחים ושולחנות נמוכים וקטנים, עבור הנחת כוסות השתייה והמזון לנוחות מרבית של הקהל.

אפשר לספק גם שולחנות בר גבוהים עגולים, מרובעים או מלבניים אשר מותאמים להנחת כמה צלחות של מאכלים, כוסות שתייה לזמן שבו נערך מינגלינג וכולם פוגשים את כולם.

שולחנות עבור הארוחה

בנוסף לכך באזור אחר של החצר או היער, אם מדובר באירוע שיתקיים בטבע, מציבים שולחנות עבור הארוחה המרכזית. כדי ליצור אחידות אנו מחליטים יחד עם המארחים אילו סוגי שולחנות ייצרו את הנראות היפה ביותר במרחב ובהתאם לכך אנו מספקים כמות של שולחנות מלבניים או עגולים.

השולחנות המלבניים מותאמים לשישה סועדים ואפשר לחבר כמה מהם ברצף וכך ליצור שולחנות אבירים עבור כמות גדולה של חברים או בני משפחה שאוהבים לשבת יחד. או לחלופין שולחנות עגולים בודדים שסביב כל אחד מהם יכולים לשבת כמה סועדים בהתאם לקוטר שלו.

שולחנות לקינוחים

לקראת סוף האירוע העובדים של נויה השכרת ציוד לאירועים מציבים שולחנות לקינוחים. מדובר בשולחנות מלבניים יחידים או צירוף של כמה מהם, כדי שיהיה נוח לכל האורחים לעמוד סביבם ולהניח על הצלחת את המטעמים המתוקים. בנוסף לכך יוצב שולחן ועליו מכונת קפה להכנת קפה, אספרסו ומשקאות קפה אחרים, מיחם מים חמים עבור הכנת תה ושלל חומרי גלם כמו תיונים, קפסולות לקפה ובסוגים שונים של חלב.

שולחנות בטיב מעולה

כל השכרת שולחנות שאנו מספקים לאירועים השונים הם בטיב מעולה, תוך הקפדה על ייצור חומרים איכותיים במיוחד לאור הניידות הרבה של הציוד. בנוסף לכך מדובר בפריטים מעוצבים  ולכן הם מעניקים הן יופי והן נוחות לאורחים. אפשר לספק אותם בתיאום מראש בכל כמות נדרשת. צוותי הלוגיסטיקה שלנו ערוכים לכל הזמנה קטנה וגדולה.

לאור ניסיונם הרב כל השולחנות מונחים על המשאית ולאחר מכן מתבצעת בדיקת בקרה כדי לוודא שכל סוגי הציוד הועמסו על המשאית כך שלא יהיה חוסר.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת תאורה

השכרת תאורה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת תאורה מרובת אפקטים לאירועים תאורה והאפקטים שלה הם מרכיב חשוב ביותר בכל

להזמנת השירות »

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד

להזמנת השירות »

השכרת מקפיאים

השכרת מקפיאים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקפיאים בגדלים שונים לאירועים השכרת מקפיאים הם צורך חיוני באירועים רבים שמתקיימים

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן