השכרת ציוד לאירועים בצפון

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

אירועים חגיגיים אפשר לחגוג במקומות שונים בצפון. בגני האירועים היפים שקיימים שם או באולמות הגדולים והמרווחים שהם המקומות האידיאליים עבור אירועים משפחתיים כמו בר מצווה, חתונה, ברית מילה, בת מצווה אירועי יום הולדת ועוד.

אם אתם מתכננים אירוע בקריות או בגלילי, הצוותים המקצועיים של חברת נויה השכרת ציוד לאירועים תעזור לכם באספקת כל הציוד הנדרש לאירוע.

התמונה להמחשה בלבד

מסיבת בר מצווה בגן אירועים

אם אתם מתכוונים לערוך את בר המצווה לילד שלכם במקום פתוח כמו בגן אירועים מיוחד בצפון יש לחברת נויה השכרת ציוד לאירועים את היכולת להציע לכם ציוד שיתאים לאירוע זה. לפני האירוע הצוות הלוגיסטי של החברה ישוחח עם המארחים כדי להבין באיזה סוג אירוע מדובר ובהתאם לכך הם יתאימו לכך את השולחנות ואת הציוד הדרוש לאירוע.

חשוב מאד לדעת את סוג האוכלוסייה שבאה לחגוג מהו טווח הגילאים, אם יש יותר מבוגרים הבאים לחגוג, מהו אחוז הצעירים שיגיעו לאירוע הבר מצווה ומהו הצפי לכמות האורחים שיגיעו. בבר מצווה יש להניח שחלק ניכר מהאורחים יהיו ילדים מהכיתה ומהחברים קרובים של חוגג בר המצווה ולכן צריך להיערך בהתאם הן מבחינת האוכל והן מבחינת הציוד הנדרש באירוע זה. חברת נויה השכרת ציוד לאירועים, מספקת בכל אזור הצפון ציוד מגוון לפי בחירת המארחים.

היערכות מיוחדת לקראת המסיבה

ההורים מעוניינים לערוך אירוע בר מצווה מיוחד עבור בנם שהתבגר והפך מילד לגבר צעיר ואירוע זה סולל לו דרך אל הבגרות ואל האחריות בחייו. כניסת חתן בר המצווה לגן האירועים או לאולם אמורה להיות מרשימה ומיוחדת לכן חברת נויה השכרת ציוד תספק לאירוע בר המצווה מערכת הגברה באיכות מעולה עבור הדי ג'יי אשר יכריז על כניסת חתן הבר המצווה, הוא ישמיע לו שיר מיוחד בכניסתו והמוסיקה המצוינת תלווה את חתן השמחה ואת כל הנוכחים לאורכו של כל האירוע המוצלח.

לגן אירועים זה יגיעו דוכני אוכל אשר יוצבו בכניסה. על הדוכנים יונחו בצורה אסתטית מגשים עם מזון מיוחד בשלל טעמים, כמות הדוכנים תיקבע על פי כמות המוזמנים ועל פי ההיצע של התפריט שנקבע מראש. הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים יניחו על השולחנות כלי אוכל וסכו"ם בשלל צבעים אלו יהיו כלי אוכל חלביים או בשריים על פי ההזמנה והתפריט. בכניסה גם תונח כספת עבור קבלת הכספים וההמחאות מהאורחים והיא תיפתח בסוף באירוע.

מגוון של ציוד לאירועים

קיים מגוון גדול של שולחנות איכותיים בצורות ובגדלים שונים אשר המארחים בוחרים להם לפי התאמתם לקהל המוזמנים ולמיקומו של האירוע. אפשר להתאים לשולחנות אלה כיסאות איכותיים. הכיסאות והשולחנות של חברת נויה השכרת ציוד לאירועים הם בטיב מעולה ומותאמים למשקל הגוף של האורחים.

אם אתם זקוקים לציוד עבור אירוע ייחודי, הגעתם למקום הנכון. נשמח לספק לכם את מלוא הציוד הנדרש ולהעניק לכם ייעוץ.  

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת מקפיאים

השכרת מקפיאים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקפיאים בגדלים שונים לאירועים השכרת מקפיאים הם צורך חיוני באירועים רבים שמתקיימים

להזמנת השירות »

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד

להזמנת השירות »

השכרת במות

השכרת במות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת במות בכמה גדלים ולכל מטרה אנו מספקים לאירועים, סוגים שונים של במות

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן