השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה לכל מטרה

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת ציוד לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם!

השכרת כיסאות לקייטרינג - התמונה להמחשה בלבד

לכל אירוע בפתח תקווה אפשר לבצע הזמנה של ציוד אשר ישמש את האורחים לכל אורכו, כדי שיהיה מוצלח והציוד יעניק את כל המעטפת הנדרשת לקהל.

ציוד לאירוע בפתח תקווה

מי שמארגן אירוע ללא קשר לגודלו או למיקומו זקוק לסוגים שונים של פריטים כדי להפוך את האירוע למושלם. הדרך הטובה ביותר כדי להיערך לכך היא להיפגש או לשוחח טלפונית עם הצוות המיומן של נויה השכרת ציוד לאירועים כדי לשמוע אילו פריטים יש להם ומה יהיה ההיצע המתאים ביותר לאירוע הספציפי.

אם מדובר באירוע בשעות הערב, או אירוע בשעות הבוקר השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה, תהיה שונה. כך גם אם מדובר באירוע שמתקיים בבית, בחצר הבית או בטבע וכל זאת בהתאם לכמות האורחים שהוזמנו ואישרו את הגעתם.

גם ההרכב של האורחים הוא רלוונטי בקבלת ההחלטות השונות, אם מדובר בילדים, בבני נוער, במשפחות עם ילדיהם, קבוצות של חברים מבוגרים, או אנשי עסקים. השכרת ציוד לאירועים בפתח תקווה אפשרית לכל כמות של אורחים ולכל קטגוריה וכאשר מקבלים מראש את כל הנתונים נערכים לכך כראוי.

אופציות של ריהוט להשכרה בפתח תקווה

המבחר של נויה השכרת ציוד לאירועים כולל מערכות ישיבה אלטרנטיביות כמו כורסאות, פופים, השכרת שולחנות נמוכים, ספות, מחצלות ועוד. כמו כן דוכני מזון שיוצבו בכניסה לאירוע בכמות הנדרשת על פי התפריט שמתכננים להכין ולהגיש. שולחנות גדולים מלבניים או עגולים עבור האורחים, כולל כיסאות איכותיים, כדי שהישיבה תהיה נוחה בכל מקום בו יתקיים האירוע החשוב.

אירועים בשטח

כאשר הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים מתארגנים לאירוע שיתקיים בשטח, הם מובילים לשם שני קרונות, האחד כולל כמה תאי שירותים לנוחות מקסימלית של המשתתפים. בנוסף לכך גם קרון של מקלחות שהוא הפתרון המוצלח ביותר לימי הקיץ החמים כדי שהמוזמנים יוכלו להתקלח, להתרענן המקלחות המאובזרות ולחזור למסיבה הכי טובה בטבע.

השכרה של כלי אוכל לחגיגה

בחשיבה משותפת עם השף והמארחים ועל פי אופיו של האירוע, מחליטים אילו כלי אוכל יהיו המתאימים ביותר לאירוע הספציפי. כלים כבדים או קלים, אופציה של כלים שהם כולם בצבע לבן, או לחלופין כלים צבעוניים שיוצרים אווירה שמחה ותוססת. בהתאם להחלטה הצוותים מכינים את הכמות הנדרשת של כלי האוכל עבור כל המנות, כוסות יפהפיות, ספלים פרקטיים לשתייה החמה, כוסות ליין וגם סכו"ם יפהפה שיש בו כמות מספקת לכל הקהל. כל הכלים מגיעים בקופסאות מיוחדות כדי לשמור על שלמותם וכולם נקיים ומצוחצחים

מעטפת מלאה של ציוד

בהתאם לצורך ולעונה בשנה, מספקים ומתקינים גם תאורה משמעותית מעל כל מיקום האירוע כמו גרילנדות צבעוניות, מאווררים ומצננים בקיץ, פטריות חימום בחורף. אם מדובר בחתונה החתן והכלה בוחרים את החופה מתוך המבחר הקיים, היא תוצב על במה איכותית ויציבה ובנוסף לכך תסופק גם כספת, כדי שהאורחים יוכלו לשים בתוכה את המעטפות עם הכסף.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת כיסאות

השכרת כסאות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שלל אפשרויות של השכרת כיסאות בכל אירוע יש כיסאות שמפוזרים במקומות שונים ברחבי

להזמנת השירות »

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן