השכרת מקררים

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת מקררים עבור אירועים

בכל אירוע הן בקיץ והן בחורף יש צורך במקררים כדי לאחסן בהם את המזון והשתייה המרובה. אנחנו מספקים כמה אופציות של מקררים לנוחותם של הלקוחות.

סוגים של מקררים לאירועים

השכרת מקררים עבור אירועים כוללת שלוש אופציות עיקריות.

  • מקרר עומד בעל וויטרינה בנפח של 380 ליטר.
  • מקרר עומד בעל וויטרינה בנפח של 250 ליטר.
  • מקרר אמבטיה שוכב, בעל עומק לאחסון כל סוגי המזון והשתייה.

שיטת האחסון במקררים

המקררים העומדים בעלי הוויטרינה הם נוחים מאד כיוון שיש בהם מדפים. אפשר למקם את המדפים בגבהים שונים על פי הצורך. הם מתאימים מאד לאחסון שתייה כיוון שרואים את הבקבוקים או הפחיות וכך פותחים בקלות את הדלת ושולפים את הבקבוק הנכון שנמצא על אחד המדפים.

חשוב לאחסן שתייה לפני תחילת האירוע וכך כאשר מגיעים האורחים השתייה כבר קרה והיא לשימוש מידי. כאשר חלק מהמדפים מתרוקנים כדאי להניח במיקום מסוים כמו לדוגמה בכל המדפים התחתונים בקבוקים ופחיות שהם בטמפרטורת החדר, כך שהם יתקררו גם כן וכך הם יהיו מוכנים לפעם הבאה שיהיה צורך בשליפה של שתייה עבור המשתתפים.

במקרר שהוא בנראות של אמבטיה נוח מאד לאחסן מגשים של מזון כשהם סגורים וכך מניחים אותם זה על גבי זה כמו לדוגמה קופסאות גדולות של סלטים, או מזון שהוכן מראש. בעת הצורך מוציאים את כל התבניות והקופסאות ובהתאם למוצר, מחממים את המזון, או מחלקים את הסלטים לצלחות הגשה.

אפשר להשתמש במקררים הללו גם לאחסון בקבוקי שתיה בגדלים ובטעמים שונים, הן שתייה רגילה והן שתייה תוססת, בקבוקי יין אדום ולבן, שמפניה ועוד. בדרך זו כל אחד מהאורחים ימצא את סוג השתייה שאהוב עליו.

איכותם של המקררים

השכרת מקררים עבור אירועים כוללת מקררים בעלי גוף חימום איכותי, כל המקררים הם תקינים ומותאמים לעבודה מידית. במקררים העומדים יש מדפים נוחים מאד להזזת מיקומם על פי הצורך של המארחים.

אספקה של מקררים

כיוון שמקררים הם כבדים, אנו מניעים אותם באמצעות משאיות למקום האירוע. כאשר אתם מזמינים מאתנו השכרת מקררים אנו מוודאים מראש  שיש גישה למשאיות כדי שנוכל להוריד את המקרר במקום הקרוב ביותר. את המקרר אנו מניחים על עגלה וכך משנעים אותו עד הנקודה שבה הוא יעמוד. חשוב לדאוג מראש לנקודת חשמל קרובה באמצעות כבל חשמלי, או לגנרטור שיספק חשמל למקרר, כדי שיפעל כיאות להנאתם הרבה של האורחים. (קראו עוד על השכרת גנרטורים)

ההובלה של מקררים מתבצעת לכל רחבי הארץ בהתאם לכמות המקררים שלהם זקוקים בכל אחד מהאירועים. בקיץ באופן טבעי הדרישה לאספקה של השכרת מקררים היא הרבה יותר גבוהה ולכן יש להזמין זאת מראש לצורך ההיערכות שלנו.

גם לאירועים שנערכים בגינה או בחצר של הבית, אנו מספקים מקררים בגדלים שונים כיוון שהמקרר הביתי אינו מתאים לאחסון של כמות גדולה של מזון ושתייה. אנו מציבים מקרר או כמה מקררים בחצר על פי כמות המשתתפים הצפויה.

חוגגים בקרוב? נויה ציוד לאירועים לשירותכם. השאירו כאן את פרטיכם ונשוחח אתכם בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »

השכרת כיסאות

השכרת כסאות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שלל אפשרויות של השכרת כיסאות בכל אירוע יש כיסאות שמפוזרים במקומות שונים ברחבי

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן