השכרת מקפיאים

השכרת מקפיאים בגדלים שונים לאירועים

השכרת מקפיאים הם צורך חיוני באירועים רבים שמתקיימים בבית וגם מחוצה לו וזאת כדי להקפיא מוצרי מזון, שתייה, אלכוהול, ארטיקים, שקיות המכילות קוביות קרח ועוד.

סוגים של מקפיאים לאירועים

יש שתי אופציות עיקריות של מקפיאים שמותאמים לאירועים:

  • מקפיא בעל ויטרינה או ללא וויטרינה שהוא עומד ויש בו כמה מגירות, בנפחים שונים כמו 250/ 380 ליטר ועוד.
  • מקפיא שוכב בנפח של 450 ליטר, זהו מיכל עמוק ואפשר לאחסן בו כמות גדולה מאד של מזון ושתייה.

אספקה של מקפיאים לשטח

מקפיאים הם כבדים ולכן אנו מובילים אותם באמצעות משאית או עגלה הנגררת מאחורי רכב שלנו. בעת ביצוע ההזמנה של השכרת מקפיאים לאירוע אנו מוודאים שקיים שביל גישה עד נקודה שהיא קרובה מאד למיקומו של האירוע, אם מדובר בחצר של בית או במקום בטבע כמו ביער, בחוף הים, בפארק או בכל מקום אחר.

מהמשאית מורידים את המקפיא באמצעות עגלה ייעודית למטרה זו ומובילים את המקפיא עד הנקודה שבו הוא ישרת את המארחים ואת האורחים. יש לדאוג שתהיה נקודת חשמל קרובה או לחלופין חיבור לגנרטור, כדי שהמקפיא יפעל במלוא עוצמתו וכאשר יקפיא לטמפרטורה הנמוכה אפשר יהיה לאחסן בו את כל מה שתכננו המארחים או חברת הקייטרינג כמו מזון שהוכן מראש, ארטיקים, שקיות של קוביות קרח, שתייה, בקבוקי אלכוהול ועוד.

ההשכרה של מקפיאים

תהליך השכרת מקפיאים הוא ליום אחד או לכמה ימים וזאת על פי הצורך של כל לקוח. אנחנו מתאמים מראש את ההזמנה ומעבירים את המקפיא בדרך כלל כמה שעות לפני האירוע כדי שיהיה די זמן להקפיא את כל הפריטים הנדרשים. אפשר לבצע השכרת מקפיאים לכל פרק זמן נחוץ, יום אחד, כמה ימים וכל פרק זמן אחר שנחוץ ללקוחות.

מקפיאים איכותיים

אנחנו מקפידים לספק רק מקפיאים בטיב מעולה אשר עברו בקרת איכות שלנו. כל המקפיאים מגיעים לשטח כשהם נקיים, תקינים ומוכנים לשימוש מידי. אנו מסוגלים לספק מקפיא אחד לכל לקוח, או כמה מקפיאים וזאת בהתאם לצורך של האירוע ולכמות המשתתפים שאמורים להגיע אליו.

יש מקרים רבים שאנו מספקים את המקפיאים יום יומיים לפני מועד האירוע לנוחותם של המארחים כדי שהם יניחו בפנים מראש בקבוקי שתייה, מוצרי מזון שהם מכינים או רוכשים וכך הכול יהיה מוכן ליום האירוע.

אירועים של בר מצווה /בת מצווה /ימי הולדת לילדים

באירועי קיץ שאמורים להגיע אליהם ילדים, המארחים דואגים מראש לכמות גדולה של ארטיקים, גלידות ומוצרים קפואים נוספים שיהיו הפתרון האולטימטיבי לחום הכבד בקיץ. כשמדובר על ילדים רבים חשוב שיבצעו השכרת מקפיאים וכך יהיה די מקום לכל המוצרים. עדיף להשכיר מקפיא גדול כדי שכל הארטיקים יונחו באופן מרווח ולא צפוף, כדי שלא ייווצר מצב שהגלידות יימעכו וכך הילדים לא ירצו לאכול אותם.

נויה השכרת ציוד לאירועים לשירותכם, בכל מה שקשור לציוד כמו מקפיאים עבור אירועים. השאירו כאן את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת במות

השכרת במות הקודם הבא השכרת במות בכמה גדלים ולכל מטרה אנו מספקים לאירועים, סוגים שונים של במות מבחינת גודל צורה ומטרה. ההתאמה היא לכל

להזמנת השירות »

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב האורחים מביאים מעטפות עם כסף או צ'קים,

להזמנת השירות »