השכרת מצננים

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת מצננים בגדלים שונים

מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר הים תיכוני החם ששורר בישראל ברוב ימות השנה.

אירועים בימים חמים

כאשר חם בחוץ קשה מאד לקיים אירועים באוויר הפתוח ולכן הציבור מחפש פתרונות אפקטיביים כדי לצנן את השטח. ללא ביצוע פעולות צינון או קירור, הקהל לא יחזיק מעמד, האירוע לא יהיה נעים וקיים חשש שחלק מהאורחים יעדיפו לעזוב את המקום בשעה מוקדמת. לכן כל מי שמתכנן אירוע בשטח, בטבע, בחוף הים, ביער או בכל מקום אחר, חייב להזמין אצלינו מראש גם השכרת מצננים כדי לדאוג למשתתפים באירוע.

גדלים של מצננים

המצננים קיימים בכמה וכמה גדלים. יש קטנים שמתאים להציב אותם ליד אנשים בודדים, או לחלופין מצננים גדולים יותר שקיימים במקומות שנמצאים בהם במקביל אנשים רבים כמו בזמן המינגלינג או בעת הארוחה. חלק מהמצננים הם ניידים ולכן קל מאד להעביר אותם ממקום למקום. כאשר כל האורחים עוזבים את מרחב המינגלינג, מעבירים את כל המצננים לאזור שבו נמצא הקהל כדי לצנן את כולם וליצור אפקטיביות מקסימלית.

תכנון השכרת מצננים מתבצע על פי כמות האורחים והמיקומים שבהם הם יהיו בהתאם לאופיו של האירוע. המגמה היא תמיד לשכור מצננים גדולים יותר כיוון שקיימת סבירות גבוהה שהמשתתפים יסבלו מהחום הכבד בחוץ ובמיוחד אם הם גם רוקדים ולכן הם יזיעו מאד.

היתרונות של המצננים

המצננים הם בעלי מערך של חיסכון אנרגטי ולכן צריכת החשמל היא מינורית ואינה משמעותית. בנוסף לכך אין צורך בתשתיות מיוחדות עבור הצבת המצננים בנקודות השונות במרחב. השימוש בהם הוא ללא גז, הם מתאימים לכל מקום ואפשר לראות על הצד הדיגיטלי את רמת הטמפרטורה שמפיץ המצנן.

אופן הפעולה של המצנן

השכרת מצננים אפשרית כיוון שבכל אחד מהם קיים מאגר של מים בחלק התחתון של המצנן. במרכז המצנן יש פדים אשר פועלים לאחר ההפעלה של המשאבה ושל המפוח. בדרך זו המים מגיעים אל הפדים ונספגים בהם. המפוח יונק את האוויר החם מהסביבה לכיוונם של הפדים הלחים. המפוח הנוסף יבצע שינוי כיוון מהפדים וכך הוא יפזר אותם החוצה וייצור אוויר צונן.

מיקום המצננים

כדי ליצור יעילות מקסימלית, מתכננים מראש את המקום בו יוצבו המצננים כך שהוא יגיע לרדיוס הרחב ביותר בשטח ובדרך זו כמות גדולה יותר של אנשים ייהנו מהרוח הצוננת. דגש מיוחד ייושם במרחבים שקרובים לרחבת הריקודים, כדי שהרוקדים לא יסבלו מהחום העוצמתי בימי הקיץ החמים.

שיטה מצוינת לקירור באירועים

אופציה נוספת בנוסף לאפשרות של השכרת מצננים היא השכרת מזגנים ניידים. גם הם בעלי מערכת חדשנית של חיסכון אנרגטי ולכן עלויות התפעול שלהן הן נמוכות מאד. הם משפרים משמעותית את המצב בו שורר בכל מקום אוויר חם יוצרת מהפך בתחושה של כל אחד מהאורחים המרוצים.

אם אתם זקוקים למצננים לאירוע, אנחנו כאן בשבילכם. השאירו את פרטיכם ונציג שלנו ישוחח אתכם בקרוב.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד

להזמנת השירות »

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן