השכרת מחסומים

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת מחסומים שימושיים עבור אירועים

באירועים רבים אנו מספקים מחסומים כדי לתחום את המרחב כולו וליצור סדר לכל אורכו של האירוע למען הצלחתו.

אופציה של השכרת מחסומים

השכרת מחסומים נועדה ליצור אבטחה של באי האירוע ולאפשר כניסה רק למוזמנים על פי רשימה מסודרת שהוכנה מראש. כל מי שמגיע חייב לעבור דרך מערך האבטחה ורק לאחר קבלת האישור הוא נכנס פנימה.

רצף של מחסומים שמחוברים זה לזה מנתב את דרך ההליכה או הנסיעה ובהתאם לתוואי הדרך האורחים מגיעים לאירוע. מחסומים הם דרך אידיאלית להכוונת התנועה לחניונים, הנהגים רואים את המחסומים ואת השילוט עליהם ובהתאם לכך הם מתקדמים לחנייה ומחנים את רכבם במקום שמיועד לכך.

בשנים האחרונות השימוש באופציה של השכרת מחסומים גדלה בהתמדה כיוון שמפיקי האירועים הבינו שזו הדרך הנכונה והמתאימה ביותר ליצירת ארגון וסדר בכל מה שקשור לנושא ההגעה לאירועים. וזאת הן אם מדובר באירועים עסקיים או אירועים משפחתיים שמגיעים אליהם משתתפים רבים.

סוגים של מחסומים להשכרה

יש מחסומים מפלסטיק שגובהם הוא מטר וחצי ומשקלם עשרה קילוגרם. יש גם מחסומים ממתכת בעלי פרופילים לאורכם שגובהם הוא שני מטר, אורכם 1.1 מטר ומשקלם 11.8 קילוגרם. יש אפשרות לחבר את המחסומים זה לזה וכך ליצור רצף של מחסומים. בהתאם לצורך אפשר לספק גדרות גם נמוכים יותר ובכמה מידות נוספות שהן לא סטנדרטיות.

סוג נוסף של השכרת מחסומים הוא בסיסי כובד אשר עשויים מבטון. לאור משקלם הגבוה אף אחד לא יכול להזיז אותם ולכן נוח מאד להשתמש בהם בכל עת ובכל מקום.

קיימת גם אופציה של מחסום לחץ שהוא מעין חומה בעלת מדרגות, שמוצבת במיקומים מסוימים ואינה מאפשרת לאף אורח לעבור מחסום זה ולהגיע לשטח אחר שאינו מיועד לאורחים באירוע.

שילוט והכוונה

השכרת מחסומים משמשת גם לנושא של שילוט והכוונה. מעל המחסומים מציבים שילוט ומיתוג לצורך הכוונה למקום האירוע. זהו נושא אקוטי במיוחד אם האירוע מתקיים במקום לא מוכר כמו ביער, בחוף ים ספציפי או בפארק שלא כולם מכירים את דרכי הכורכר שמובילות לנקודה גיאוגרפית זו.

אספקה של מחסומים

אנחנו מספקים השכרת מחסומים בכל כמות ובכל גודל. בהתאם להזמנה של הלקוחות המחסומים מגיעים באמצעות משאית או על עגלה נגררת שמועמסים עליה כל המחסומים. לעיתים מדובר בכמות של מחסומים זהים בגודלם ולעיתים מדובר בכמה סוגים של מחסומים, על פי גדלים ספציפיים וחומר ייצור מתכת או פלסטיק, לפי מה שנכון יותר לסוג האירוע ולמיקום שלו.

אנו מקפידים על כך שכל המחסומים יהיו תקינים ויציבים כדי שיוכלו לעמוד במקום שנקבע לכך וגם כדי לחבר בין כמה מחסומים כדי ליצור חיץ בין אזור לאזור. המחסומים מונחים על פי ההוראות של אנשי האבטחה והמפיקים של האירוע כדי לחלק את המתחם על פי התכנון שלהם.

מחסומים איכותיים זה נויה השכרת ציוד לאירועים. דברו אתנו או השאירו את פרטיכם ונשוחח אתכם בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב

להזמנת השירות »

השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת גנרטורים לכל אירוע ובכל מקום באירועים רבים ובעיקר באלו שנערכים בטבע יש צורך בהשכרה

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן