הפתרון המושלם הוא השכרת מחיצות לאירועים

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

בחברת נויה השכרת מחיצות לאירועים תמצאו את כל הציוד הנדרש לכם לאירוע מושלם! החל מאוהלים ועד מפות שולחן. בעלויות נמוכות.

בסוגים שונים של אירועים יש צורך במחיצות כדי ליצור הפרדה בין שני חלקי האולם. לצורך כך אפשר לשכור מחיצות לאירועים ולהציב אותם במקום הנדרש.

פיצול של אולם גדול

אולמות אירועים רבים הם גדולים בשטחם ולכן מתאימים מאד לאירועים כמו חתונות שיש בהם משתתפים רבים. אך לעיתים קרובות, יש הזמנות לאירועים קטנים יותר כמו בר מצווה או בת מצווה שבהם כמות האורחים היא קטנה יותר.

כדי לקיים את שני האירועים על פי הזמנת הלקוחות, מפצלים את האולם לשני חלקים שווים או בגדלים שונים וכל אחד מהם מתפקד כעת כאולם נפרד. בכל אחד מהם מסדרים את השולחנות ומעבירים אוכל מהמטבח, בדיוק כמו שביצעו כשהאולם היה בגודל המלא.

כדי ליצור הפרדה זו, מציבים מחיצה אטומה ומאסיבית באמצע האולם, המחיצה היא ארוכה ובעלת קונסטרוקציה מברזל וזאת כדי שחלילה המחיצה לא תיפול. המחיצה היא גם גבוהה ולכן אין אפשרות לאורחים לראות זה את זה.

הפרדה בין גברים לנשים

באירועים דתיים רבים יש דרישה של המארחים ליצור הפרדה בין הגברים לנשים. יש אפשרות לבצע השכרת מחיצות לאירועים של מחיצות כבדות ולהציב אותן באמצע האולם, או לחלופין להציב פרגודים שקיימים באורכים שונים כמו 2.70 מטר. אם פרגוד זה הוא קצר מדי, מחברים אליו פרגוד זהה נוסף או כמה כאלו.

השכרת מחיצות לאירועים אפשרית בגווני אפור, לבן, חום או שחור. יש מחיצות חלקות ויש גם פרגודים יפהפיים בעלי טקסטורה מעניינת שמוסיפים יופי רב לאולם. היתרון בפרגודים הללו הוא שהם לא כבדים יחסית ואפשר להזיז אותם ממקום למקום ללא כל בעיה ותוך פרק זמן קצר.

הזמנה של מחיצות

בהתאם לאופיו של האירוע, המארחים מזמינים מראש השכרת מחיצות לאירועים וזאת על פי הכמות הנדרשת. המארחים מודדים את האורך של האולם וכך הם יודעים מהו אורך המחיצות שנחוץ להם. עובדי חברת השכרת הציוד לאירועים של נויה מעבירים לאולם את הכמות הנדרשת של המחיצות ומציבים אותן במקום שנקבע לכך.

בתום האירוע, כאשר האורחים עוזבים את האולם, אפשר לקפל את המחיצות, כל אחד מהפרגודים מתקפל לשניים או לשלושה חלקים וכך מעלים את היחידות הללו בחזרה למשאית. תוך פרק זמן קצר האולם חוזר לגודלו המקורי כיוון שאין יותר פיצול.

הזמנה של ציוד

כאשר מזמינים מהחברה להשכרת ציוד את כל הפריטים הנחוצים למסיבה כמו יום הולדת עגול, בת מצווה או כל שמחה אחרת, מאד נוח לרכז את כל ההזמנה במקום אחד. כיוון שמדובר בחברה שפועלת בסטנדרטים גבוהים, מכינים באופן מוקפד כל הזמנה שמתקבלת. כדי שהלקוח יקבל את מלוא המוצרים מתבצעת בקרה טרם העברת הציוד ללקוח וכך הוא מקבל את כל הפריטים הנחוצים לו כדי שהחגיגה תהיה מוצלחת.

כך מתקבלים כל האוכל, הסכו"ם, שולחנות, כיסאות, מחיצות לאירועים, מקררים, השכרת חופות, במות ומוצרים רבים אחרים שמסייעים להשלמת כל המעטפת הנדרשת.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

אולי הכתבות האלה יעניינו אותך?

השכרת חופות

השכרת חופות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת חופות מרהיבות ומסוגננות האופציות להשכרת חופות הן רבות ומתוך כל ההיצע שלנו,

להזמנת השירות »

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »

השכרת הגברה

השכרת הגברה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת הגברה לאירועים מוצלחים במיוחד המוסיקה היא מסמר הערב בכל אירוע. כאשר מדובר

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן