השכרת מאווררים

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ

השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה לא נעימה ולא תמיד אפשרית לאור החום המעיק. לכן יש למצוא פתרונות מעשיים וכך ליצור נעימות בשטח.

השכרת מאווררים לקיץ

אחד הפתרונות המוצלחים שלנו עבור אירועים בטבע, ביער, בחוף הים, בחצר הבית או בכל מקום אחר בקיץ הוא השכרת מאווררים. קיימים מאווררים תעשייתיים וביתיים בקטרים שונים החל ב-20 אינטש ועד 30 אינטש. המאווררים העגולים עומדים על רגל מתכת גבוהה והם מרושתים בכל קוטרם ברשת מגן בטיחותית, על פי דרישות התקן הישראלי כדי למנוע פציעה של אורחים.

מאוורר הרצפה מסוגל להעניק מענה ואפקט של רוח, קירור וצינון ל – 15 אנשים שיושבים בקרבתו. התפעול שלו הוא קל מאד, מתאימים את המאוורר לאחת משלוש המהירויות הקיימות, מחברים לחשמל וכנפי המתכת מסתובבות במהירות מקסימלית של כ – 4,000 סיבובים לדקה. לאור התפעול הקל זוהי אחת השיטות הנדרשות ביותר בעת קיומם של אירועים בשטח.

שינוע של המאווררים לשטח

המאווררים שלנו הם במשקל קל יחסית ולכן אפשר להניח אותם בתוך רכבים ולהסיע אותם מאירוע לאירוע ללא צורך בשינוע יוצא דופן . כאשר מדובר בכמות גדולה של מאווררים, מסיעים אותם בתוך עגלה ייעודית שהיא נגררת על ידי אחד הרכבים שלנו.

התחושה הנעימה של האורחים

האורחים שמגיעים לאירוע נהנים מהעובדה שבכל מקום קיים מאוורר שמצנן את האוויר וכך קיימת הקלה עצומה מהתחושה החמה שקיימת לאור הטמפרטורה הגבוהה. ההשפעה הגדולה של כל המאווררים מורידה באופן משמעותי את רמת הטמפרטורה הכללית בכל רחבי החצר או השטח וכך האורחים נהנים מהאירוע. ללא המאווררים האפקטיביים קיימת סבירות גבוהה שרבים מהם היו חוזרים לרכב הממוזג ונוסעים לביתם.

תכנון אירוע בטבע בעונה החמה

קיימת חשיבות גבוהה לנושא השכרת ציוד לאירועים כמו מאווררים באירוע רב משתתפים ולכן יש לתכנן זאת מראש. בוחנים את גודלו של השטח ואת הצורה הגיאומטרית שלו ובהתאם לכך מתכננים את המיקומים האידיאלים עבור הצבת המאווררים. כדי ליצור חיבור לחשמל אנו דואגים גם לכבל מאריך שיאפשר גישה של המאווררים לנקודת החשמל הקרובה ביותר או לחיבור לגנרטור.

מדובר במבצע לוגיסטי שאנו מומחים בו ולכן הצוותים שלנו מגיעים מוקדם למקום האירוע, מציבים את כל אחד מהמאווררים במקום המתאים ביותר בהתאם לגודלם ולריכוז האורחים שעתידים להיות בכל אחת מהנקודות ולאחר מכן מחברים כל אחד מהם לחשמל.

היערכות לקראת הגעתם של המשתתפים

פרק זמן מסוים לפני תחילת האירוע, העובדים מפעילים את המאווררים ובדרך זו הם מצננים ומקררים את המקום מראש ויוצרים משבי רוח נעימים. כך נוצר מצב נפלא שכאשר האורחים נכנסים לשטח כבר קיימים בו משבי רוח וגם טמפרטורה נמוכה הרבה יותר מזו שקיימת מחוץ לרחבת האירוע.

לאור החום הכבד במקומות הללו דואגים גם לציליה או לאוהל וכך הרבה יותר נעים לכל האורחים והם נהנים מהימצאותם של כמות גדולה של מאווררים.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת מצננים

השכרת מצננים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מצננים בגדלים שונים מצננים הם פתרון נפלא לימים החמים. לאור מזג האוויר

להזמנת השירות »

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן