השכרת כספות

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת כספות לאירועים

חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב האורחים מביאים מעטפות עם כסף או צ'קים, איך שומרים עליהם בזמן האירוע ואיך מסירים דאגה נוספת מהראש.

הדרך הנוחה והיעילה היא להניח את הכספת בכניסה לגן האירועים או לאולם ולצידה להניח שולחן קצת לנוחות של האורחים, שיהיו עליו מעטפות ועטים כדי להניח בפנים את הכספים או את ההמחאות ולרשום ברכה וממי התקבלה המעטפה.

מתנות או כסף?

בניגוד לתקופות בעבר שבהן חפצים יקרים היו נחשבים למתנות מכובדות, יותר ויותר אנשים מעדיפים לא להסתבך עם מתנות ולא לסבך את החוגגים עם מתנות שאולי יצטרכו להחליף ולכן רוב הציבור מעדיף להביא כסף במקום מתנה. בעוד הצ'קים נחשבים לבטוחים יותר מבחינת גניבות, אנשים מבינים כי מזומן זמין ישמח את החוגגים שצריכים לשלם לספקים ולכן מביאים מעטפות רבות עם כסף מזומן. ככל שהמוזמנים הם בני משפחה קרובים או חברים טובים יותר של החוגגים, הסכום יהיה גבוה והמעטפה מכובדת ושמנה יותר.

השכרת כספות

חברות כמו נויה השכרת ציוד לאירועים המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים מחזיקות גם במלאי כספות. אם אתם שוכרים ציוד נוסף תוכלו לבצע גם השכרת כספות בין הפריטים שאתם משכירים מהחברה. יש לוודא שמדובר בכספת תקינה ומקצועית למטרה זו כך שהמארחים יוכלו להציב אותה ללא חשש בפתח האולם

ברוב המקרים מדובר בכספת איכותית הפועלת בטכנולוגיה חדשנית ובעלת שיטת נעילה אפקטיבית כדי למנוע מעשי פריצה.

כספת לכל אירוע

כאשר מבצעים השכרת כספות לאירועים מחברה מקצועית ואמינה, המארחים מבטיחים לעצמם בראש ובראשונה שקט נפשי. אפשר לסמוך על הכספת שתהיה חזקה, כבדה, ומשוכללת ושאי אפשר לפרוץ או לגנוב אותה כמות שהיא בקלות. בדרך זו ברור למארחים שבתום האירוע רק הם יפתחו את הכספת ויוציאו ממנה את מלוא המעטפות.

גדלים שונים של כספות באירועים שונים

האירועים העיקריים שבהם אורחים מביאים כסף כמתנה הם בעיקר חתונות, חגיגות מצווה ובריתות. לכל משפחה יש את סדר הגודל של האירוע שבו היא חפצה וכמות המוזמנים בהתאם. גם את גודל הכספת אפשר להתאים על פי כמות המוזמנים שאמורים להגיע. לכן מומלץ להתייעץ עם נציגי נויה השכרת ציוד לאירועים שממנה שוכרים את הציוד, מהו הגודל המתאים של השכרת כספות.

לשכור כספת לאירוע

חברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים עוסקות גם בנושא השכרת כספות. יחד עם השכרת הציוד לאירוע, כמו שולחנות, כיסאות וכלי אוכל מוסיפים גם את הכספת לעסקה.

זוהי האופציה הנוחה ביותר במקום לחפש ספק אחר לנושא הכספת בלבד. כאשר עובדים עם חברה המספקת ציוד לקייטרינג, מקבלים ממנה את כל המעטפת. הם עובדים באופן מיומן, מקצועי ומנוסה ולכן כל הפריטים שהוזמנו ושמופיעים ברשימה יגיעו כולם בשעה שנקבעה למקום בו יתקיים האירוע.

צוות ההקמה של נויה השכרת ציוד לאירועים מגיע כמה שעות לפני האירוע, בודק את הציוד, מציב כל פריט במקומו, בודק שהכספת נפתחת וננעלת כהלכה ושיהיה במזל טוב !

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן