השכרת חופות

השכרת חופות מרהיבות ומסוגננות

האופציות להשכרת חופות הן רבות ומתוך כל ההיצע שלנו, כל זוג ימצא את החופה שתתאים לטעמו.

הגשמה של הפנטזיה

כדי לקלוע לטעמם של בני הזוג אנחנו מקשיבים להם ושומעים את הרעיונות המקוריים שלהם. בהתאם לכך אנו בוחנים כמה אפשרויות ועושים כל שניתן כדי לקלוע לטעמם המדויק כדי שהמראה של החופה יהיה מסמר הערב וכל הסובבים לא יוכלו להסיר מהחופה היפהפייה את עיניהם.

כלות רבות חולמות לאורך שנים איך תהיה הנראות של החופה שלהן, עם השנים הן מחדדות את המחשבות בראשן וכאשר הן מוצאות את החתן המיועד, הן מתכננות את החופה וברור להן שזה הזמן להזמין חופה בעלת מראה מהמם בדיוק כמו בחלום.

חופה עם עמודי במבוק

עמודי במבוק עבים ומאסיביים הם האופציה המועדפת על בני הזוג עבור השכרת חופות. מציבים את ארבעת העמודים במקום המיועד לכך ומקבעים אותם לאדמה כדי שמבנה החופה לא יתמוטט. החופה תוצב בגינה, בחצר, על שפת בריכת השחייה, בטבע, או בתוך אולם אירועים.

על הבמבוק אפשר לתלות ולעצב בדי טול לבנים בשלל צורות עיצוביות. בדי טול מגולגלים בחלק הקדמי של החופה, או על כל עמודי הבמבוק הארוכים. מלופף פעם אחת או כמה פעמים כדי ליצור עובי וצורניות. חלק מבד הטול נותר באוויר וכך הוא מתנפנף, באופן יפהפה ברוח.

עיצוב של פרחים על גבי החופה

פרחים הם פריטים מאד משמחים ולכן מכינים סידורי פרחים מרשימים ומצמידים אותם לבדי הטול שממוקמים על עמודי הבמבוק של השכרת חופות.

האופציות לסידורי הפרחים הן רבות כמו לדוגמה:

  • סידור פרחים ארוך בכל החלק הקדמי של החופה מעל הטול הלבן.
  • סידורי פרחים זהים או בקו אחיד שמוצמדים למרכז של כל עמוד במבוק או לחלק מהעמודים.
  • בחירה של פרחים זהים או שילוב של כמה סוגי פרחים קלאסיים ובכמה גוונים, או לחלופין פרחי בר כמו חמניות ותוספות של ענפי אקליפטוס וענפים ירוקים מרשימים נוספים.

חופה מסורתית

אופציה נוספת היא החופה המסורתית שכוללת ארבעה עמודי אחיזה מאסיביים שמחזיקים ארבעה גברים והיא חופה מרהיבה ביופייה. בדרך כלל החלק העליון הוא בד רקום שכולל מוטיבים יהודיים שמתאימים לערב החתונה המרגש.

כאשר מעוניינים להתחיל את טקס החופה, ארבעה גברים נושאים אותה ועומדים במקום המיועד לכך. בני הזוג, ההורים ולעיתים גם קרובי משפחה נוספים עומדים מתחת לחופה, כך שיש מקום לכולם.

שביל הגעה לחופה

אחד הרגעים המרגשים הוא ההגעה לחופה, לכן אנחנו דואגים להנחה של שביל לבן יפהפה באורך של 6 מטר, או באורך אחר על פי תנאי השטח. מעבר לכך יש כמה אופציות לבחירתם של בני הזוג, עששיות לאורכו של השביל, כמה עמדות של זיקוקים שפועלים כשבני הזוג עוברים על השביל או אופציות מרהיבות אחרות של דקורציה בשלל גוונים וסגנונות.

שינוע של החופה

הצוותים המקצועיים שלנו משנעים את החופה בגודל שנבחר בתוספת של כל האלמנטים העיצוביים והדקורטיביים למקום האירוע ומקימים זאת מבעוד מועד.

חופה מרהיבה תהיה סימן ההיכר שלכם, אנחנו נויה ציוד לאירועים נשמח לסייע לכם. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת מחסומים

השכרת מחסומים השכרת מחסומים שימושיים עבור אירועים באירועים רבים אנו מספקים מחסומים כדי לתחום את המרחב כולו וליצור סדר לכל אורכו של האירוע למען

להזמנת השירות »

השכרת שולחנות

השכרת שולחנות הקודם הבא השכרת שולחנות במגוון גדלים לאירועים אצל נויה השכרת ציוד לאירועים אפשר לשכור סוגים שונים של שולחנות אשר כל אחד מהם

להזמנת השירות »

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה לא נעימה ולא תמיד אפשרית לאור החום

להזמנת השירות »