השכרת הגברה

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת הגברה לאירועים מוצלחים במיוחד

המוסיקה היא מסמר הערב בכל אירוע. כאשר מדובר באירוע הן בשטח והן באולם חייבים מערכת הגברה איכותית כדי שכל המוזמנים ישמעו היטב את המוסיקה, ייהנו ממנה וגם ירקדו לצליליה.

מערכות הגברה עבור אירועים ייחודיים

השכרת הגברה לאירועים היא נושא מקצועי ביותר ולכן חשוב להתייעץ אתנו לקראת האירוע כדי לבחור את הסוג המתאים ביותר של מערכת הגברה שתעניק את העוצמה הרצויה והמתאימה ביותר על פי כמות המשתתפים וסוגו של האירוע.

אנו מבצעים השכרת הגברה של מערכות שונות אשר מפיקות עוצמה שונה של תהודה ויש בה אלמנטים שונים על פי סוגי התדרים והקרוסאובר שנחוץ. מערכת זו כוללת בדרך כלל את האלמנטים הבסיסיים בכל כמות רצויה כמו לדוגמה:

  • ציוד הגברה שכולל רמקולים על עמודים או רמקולים מונחים על הרצפה/ מדפים.
  • כמות רמקולים על פי הצורך, לאור המיקום במיוחד אם מדובר בטבע וכמות האורחים שיגיעו לאירוע, לפסטיבל, כנס עסקי וכו'. יש רמקולים בעוצמות של 360 וואט, 800 וואט ואופציות נוספות.
  • כמות של מיקרופונים רגילים, פאסיביים או אקטיביים.
  • כמות של מיקרופונים אלחוטיים עבור כל מי שאוהב לשיר במסיבות קריוקי.
  • מיקסר בעל כמה ערוצים, בין 4 ל – 12 ערוצים על פי הצורך הספציפי.
  • אפשרות להוספת השכרת תאורה שמשתלבת עם מערכת הגברה כדי ליצור אפקטים של תאורה בגוונים שונים שהם תוספת נפלאה ומסקרנת לכל אירוע.
  • מערכת בידורית משולבת שיש בה את כל הפריטים הללו על פי הכמות הנכונה לכל סוג של אירוע.

איכות של מערכות הגברה

השכרת הגברה לאירועים שמתואמת אתנו אינה עניין של מה בכך כיוון שצריך לדעת גם להתקין אותה בשטח כדי שהיא תפעל כראוי. הדרך המומלצת היא לספק לאירוע את הכמות הנדרשת של מערכות ההגברה ובנוסף לכך מגיע לשטח גם טכנאי סאונד אשר מחבר את כל האלמנטים ומוודא שכל אחד מהם פועל כיאות והמוסיקה נשמעת בדיוק בעוצמה הנכונה.

כל מערכות ההגברה שלנו מיוצרות על ידי מפעלי מוסיקה מובילים בעולם ולכן הן משרתות אותנו לאורך תקופה ארוכה באופן מעולה.

התאמה של מערכות הגברה

השכרת הגברה לאירועים מתבצעת על פי הייעוד של האירוע. יש הבדל מהותי בין ציוד הגברה שמותאם לכנס עסקי שבו מקשיבים להרצאה או לפאנל של מומחים לעומת ערב של קריוקי, מסיבת ריקודים בטבע, חתונה, בת מצווה, יום הולדת לגיל 5 וכו'.

הידע הרב שצברנו לאורך שנים רבות שבהן אנו עוסקים בתחום זה, הוביל אותנו למיומנות רבה במציאת הפתרון הטוב ביותר לכל אירוע. ההתאמה המושלמת שלנו נותנת את אותותיה ואנחנו נהנים מקהל לקוחות שפונה אלינו שוב ושוב בכל אירוע שהם מארגנים וזאת כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

האורחים נהנים כשההתאמה היא מושלמת ואין מצב שהמוסיקה היא בדציבלים גבוהים או לחלופין נמוכים מדי ואז ההנאה מהאירוע היא פחותה.

מערכות ההגברה המעולות שלנו מיועדות עבורכם. צלצלו אל נויה השכרת ציוד לאירועים, או השאירו כאן את הפרטים שלכם כדי שנתכנן יחד את האירוע המוצלח שלכם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת מקררים

השכרת מקררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת מקררים עבור אירועים בכל אירוע הן בקיץ והן בחורף יש צורך במקררים כדי לאחסן

להזמנת השירות »

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן