השכרת דוכנים

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים

בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או במקומות אחרים בטבע, נהוג להציב כמה וכמה דוכני מזון.

המטרה של דוכני מזון

במקרים רבים האורחים שמגיעים לאירועים נסעו דרך ארוכה כדי להגיע ליעד, או שאחרי יום העבודה הם הגיעו הביתה, התקלחו, התלבשו ויצאו מהר לדרך, לכן קיימת סבירות גבוהה שהם רעבים. זו הסיבה שהקהל נהנה לראות בכניסה את דוכני המזון שעמוסים בכל טוב בהתאם לאופיו של האירוע.

השכרה של דוכני מזון

אנחנו מציעים כמה סוגים של דוכני מזון בגדלים שונים. ברוב המקרים מדובר בדוכנים מלבניים שהם נוחים מאד לשימוש. קיימים כמה גדלים של דוכנים ואנו מתאימים זאת למבנה הגיאומטרי של השטח ולכמות של האורחים שאמורים להגיע. התכנון האידאלי הוא להציב את כל הדוכנים במעגל פנימי עם מרחק מקסימלי בין הדוכנים ועם מרחב גדול שבו האורחים יעמדו בטור זה אחרי זה, עד שיגיע תורם לקבל את האופציות הקולינריות שמוצעות בדוכן זה.

כאשר שומרים מבנה בצורה זו, האורחים נהנים מאד לעמוד בתור בדוכן אחד, לטעום ממטעמיו ולאחר מכן לעבור לדוכן השני כדי לראות מה מוצע בו וכך הלאה.

המבנה של דוכן מזון

דוכן מזון הוא מוצר יציב בעל  ארבע רגליים מאסיביות ופלטה עבה מעל כל החלק העליון. זאת מכיוון שהדוכן אמור לשאת במשקל כבד של התבניות, המזון, הצלחות, הסכו"ם עבור, רטבים ועוד עבור האורחים. בכל אחד מהדוכנים ממתינים לאורחים מטעמים אחרים והוא נהנה לטעום מכל אחד מהמאכלים.

השכרת דוכנים לכל מטרה

הלקוחות מבצעים השכרת דוכנים למטרות שונות. לעיתים מדובר בהנחה של שלל מגשים שבכל אחד מהם יש מוצרי מזון צבעוניים חמים או קרים, בשריים או חלביים. הצבעוניות של המאכלים מסקרנת את הקהל ובדרך כלל המשתתפים מביטים בשלב ראשון בכל ההיצע ולאחר מכן הם בוחרים מאילו מגשים לקחת פריטים ולהניח על הצלחת שלהם, או לעמוד בתור והמלצר יניח על הצלחת שלהם את המוצרים המוצעים בכל דוכן.

מכשור ייעודי בסמוך לדוכנים

יש מקרים של ארוחות בשריות שבהם משתמשים במכשור ייעודי כמו מנגלים, עופות בגריל, פלנצ'ה עבור צליית המבורגרים ובשר משובח. המכשור הזה נמצא ליד הדוכנים ובתום העשייה, המלצרים מניחים את המזון המוכן לאכילה בצלחות או בתבניות, עבור קהל האורחים.

דוכני מזון

יש אפשרות גם לבצע השכרת דוכנים מוכנים כמו דוכנים להכנת נקניקיות, טאבון לפיצות, צ'יפסרים או לטובת הקינוחים השכרת דוכנים כמו אלו להכנת וופל בלגי, פופ קורן, צמר גפן מתוק, פלטות לקרפ צרפתי, מפל שוקולד, דיספנסרים לשתייה קלה ועוד.

אנו מייעצים ללקוחות בהתאם לסוג האירוע, לאופיו של הקהל – אם מגיעים מבוגרים או בעיקר בני נוער והכמות של הקהל, אילו דוכנים כדאי להם לשכור ובאיזו כמות. לעיתים כשיש הרבה בני נוער כמו בחגיגת בת מצווה או בר מצווה יש צורך בכפות כפולה של דוכני מזון ספציפיים כמו מכונת פופ קורן.

דוכני מזון זה אנחנו. נשמח לספק לכם דוכני מזון מתוך מגוון הדוכנים של נויה השכרת ציוד לאירועים. השאירו את פרטיכם ונשוחח אתכם בהקדם.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת כספות

השכרת כספות הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת כספות לאירועים חתונה, בת מצווה או ברית, הם אירועים משמחים שבהם רוב

להזמנת השירות »

השכרת מאווררים

השכרת מאווררים להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: החשיבות הגדולה של השכרת מאווררים בקיץ השילוב של קיץ חם ואירועים מחוץ לבית הם אופציה

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן