השכרת גנרטורים

להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים:

השכרת גנרטורים לכל אירוע ובכל מקום

באירועים רבים ובעיקר באלו שנערכים בטבע יש צורך בהשכרה של גנרטורים כדי להפעיל מכשירי חשמל שונים. הגנרטורים קיימים בכמה דגמים ובכמה אופציות ובהתאם לכמות המכשור החשמלי וכמות האורחים, בוחרים את הגנרטור המתאים ביותר.

השכרת גנרטורים

אפשר להשכיר גנרטור בגדלים שונים כמו לדוגמה –

1,100 W, 2,500 W, 3,800 W, 5,500 W, 6,500 W ועוד.

התאמה של גנרטור לצורך באירוע

המציגים המקצועיים שלנו מתאימים את הגנרטור ללקוחות שמתאמים אירוע בהתאם לגובה צריכת החשמל הצפויה.

אנחנו בוחנים כמה מכשירי חשמל יפעלו במקביל ומהי רמת צריכת החשמל של כל אחד מהם. מחברים את כל הצריכה יחד ותמיד לוקחים גם מקדם ביטחון. אם התוצאה היא לדוגמה 3,000 וואט ההמלצה שלנו היא לשכור גנרטור הפועל ב – 3,800 וואט.

בכל פריט שאנו משכירים לכם כמו מערכת הגברה. מכונות מזון וכו', אנחנו יודעים במדויק את הצריכה ולכן קל לנו להתאים את הגנרטור המתאים.

מייצב מתח חשמלי

בכל פעם שמשכירים גנרטור יש לוודא שיש בו גם מייצב מתח חשמלי. מכשיר זה דואג לכך שלאורך כל פעילותו של הגנרטור הוא יפיק מתח יציב וישר. זה מוצר שהוא חשוב ביותר לכל פריט חשמלי כמו מסכים, מערכות הגברה ועוד. ללא מייצב מתח חשמלי קיים חשש שייגרם נזק במהלך הפעולה לאחד מהמכשירים החשמליים, או לכולם יחד והם עלולים לצאת מכלל שימוש או להישרף.

אספקה של גנרטורים

כאשר אתם מזמינים אצלנו ציוד לאירועים איכותי עבור האירוע הקרוב שלכם כמו דוכני מזון, חופה, מקפיא, מערכות הגברה ותאורה אנו מצרפים לכך באופן אוטומטי גנרטור או לפעמים אפילו שני גנרטורים וזאת בהתאם לצורך. הגנרטורים פועלים באמצעות דלק ואנו מספקים אותם מלאים בדלק כך שתוכלו להפעיל אותו לאורך כל האירוע ללא תקלות.

הפעלה של גנרטורים

לפני האירוע, נציג שלנו מסביר למארחים או לאחד מאנשי התפעול של האירוע, כיצד מפעילים את הגנרטור. לא מדובר בפעולות שהן מסובכות, אך יש לבצע את הפעולות על פי ההנחיות שמועברות אליכם בעל פה וגם בכתב למקרה צורך.

שימוש בגנרטורים

הגנרטורים מותאמים לשימוש בעיקר מחוץ לבית. באירועים שנערכים בחצר, בגינה, ביער, בחוף הים, בפארק או בכל מקום אחר. זהו תחליף איכותי לחשמל שאנו רגילים אליו בבית. בכל אירוע אנו דואגים לספק גם כבל מאריך כדי שאפשר יהיה במידת הצורך לחבר חשמל מנקודת חשמל קרובה בבית.

שקט נפשי לכל אורכו של האירוע

כאשר אתם שוכרים גנרטורים מאיתנו, מדובר במכשור איכותי ביותר ולכן אתם יכולים להיות שקטים שהגנרטורים יפעלו מתחילתו של האירוע ועד סופו. הם יפעילו את כל המכשור הנדרש יחד בדרך כלל ללא תקלות.

חשוב שנדע אם יש ציוד נוסף שימוקם בשטח, כיוון שאם התשובה היא חיובית, נמליץ לכם לשכור גנרטור גדול יותר כדי שלא יוצר מצב שחלק מהמכשור לא יפעל עקב העומס.

הובלה של גנרטורים

גנרטור הוא פריט כבד ובמיוחד הגנרטורים הגדולים. לכן אנו מובילים זאת על עגלה ייעודית למטרה זו הן בעת האספקה והן בעת הפינוי בתום האירוע.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או

להזמנת השירות »

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא להזמנות חייגו עכשיו 077-8038090 או מלאו פרטים: שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד

להזמנת השירות »
לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן