השכרת במות

השכרת במות בכמה גדלים ולכל מטרה

אנו מספקים לאירועים, סוגים שונים של במות מבחינת גודל צורה ומטרה. ההתאמה היא לכל אירוע על פי הצורך שלו ובתאם לכמה קריטריונים כדי ליצור בטיחות מלאה. ברוב מקרים מדובר בבמות מלבניות אך לא רק.

במות לחופות

באירועים רבים החופה נערכת מחוץ לאולם, בגן האירועים, על חוף הים או בחצר של הבית. בכל אירוע מסוג זה אנו מקימים במה כדי שמשתתפי הטקס המרגש יהיו מעט גבוהים יותר וכך כל הקהל יראה את כל מה שמתרחש במהלך החופה. גודלה של הבמה נקבע על פי כמות המשתתפים שאמורים על הבמה ומשקלם וזאת כדי ליצור בטיחות גבוהה.

יש במות שהן נייחות ואחרות שהן מתקפלות ומודולריות. הן בנויות מכמה יחידות שמחברים אותן זו לזו כדי להגדיל את המרחב על פי הצורך. החלק העליון בנוי מעץ סנדוויץ מאסיבי ופלטות של אלומיניום איכותי.

במות לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים מתבצעים חלקם בתוך האולם ומקצתם מחוצה לו. בשני המקרים הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים  מציבים במה כדי לאפשר לנציג של החברה לשאת דברים, להסברים על המצגת או למרצה אורח. בכל המקרים הללו כאשר נציגים עומדים על במה, כל הקהל רואה אותם מכל מיקום שבו הם יושבים ולכן זוהי אופציה נוחה ביותר.

במות למופעים

יש אירועים עסקיים שבהם מופיע אמן, סטנדאפיסט, זמר או להקה. בהתאם לאופיו של האירוע ולמשקל של הציוד שיהיה על הבמה כמו כלי נגינה, מערכות הגברה, מיקרופונים וכמה אמנים, מחליטים על גודלה של הבמה התואם את מבנה השטח. תמיד עדיף שתהיה זו במה גדולה ורחבה כדי ליצור יציבות מקסימלית עבור כל האומנים והציוד.

הקמה של במות לאירועים

הצוותים המיומנים של נויה השכרת ציוד לאירועים מבצעים לאורך שנים הקמה של במות באופן מקצועי תוך מתן תשומת לב רבה לכל נושא כמו רמת הבטיחות, העומס על הבמות והמיקום הישר שנקבע למקם עליו את הבמה.

במות לריקודים

יש אירועים שבהם הלקוחות מעוניינים לבצע השכרת במות בשטח נרחב עבור ריקודים. אנו בוחנים את הגודל הרצוי על פי כמות המוזמנים הממוצעת שיהיו לאורכו של האירוע על הבמה. יש לחשב את משקלם ולאפשר לכל אחד מקום גדול במרחב ולכן אנו מקימים תמיד במות בגדלים מעבר לצורך וכך הרוקדים נהנים מריקודים באופן חופשי.

במות לכנסים

השכרת במות לכנסים עסקיים, פוליטיים ואחרים היא בגודל במה לאדם אחד או לפעמים יותר מכך. בהתאם לכך מקימים את הבמה בגודל הנחוץ. מעבר לכך לעיתים יש צורך בבמה גבוהה ולכן מציבים גרם מדרגות שהמציגים עולים באמצעותו באופן בטיחותי לבמה.

במה מסוג זה של נויה השכרת ציוד לאירועים מחוזקת באמצעות רגליים מתקפלות, או יציבות שמתקינים מעליהן את הפלטות תוך סגירה כדי שלא תהיה תזוזה.

היערכות לאירועים

הצוותים המנוסים שלנו נערכים כיאות לכל אירוע, הם מכינים מראש את כל הציוד כולל כל האביזרים הנלווים, כדי שההגעה לשטח תהיה מושלמת ויהיו על המשאית כל הבמות הנחוצות, האביזרים וכלי העבודה לצורך הקמה ופירוק.

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם?

שירותים נלווים להשכרה:

השכרת דוכנים

השכרת דוכנים הקודם הבא השכרת דוכנים עבור מזון מגוון לאורחים בכניסה לאירוע שמתקיים בגן אירועים, באולם או במקומות אחרים בטבע, נהוג להציב כמה וכמה

להזמנת השירות »

שמשיות להשכרה

שמשיות להשכרה הקודם הבא שמשיות להשכרה לאירועים ובסמוך לבריכת השחייה בקיץ מקיימים אירועים במקומות שונים וגם ליד בריכת השחייה. כדי ליצור הצללה חייבים להציב

להזמנת השירות »